تاریخ انتشار:۰۴ خرداد ۱۳۹۸در ۱۰:۱۹ ب٫ظ کد خبر:19248

فرماندار قشم:روابط عمومی ها بیشتر تلاش کنند نقش میانجی مدیران سازمانی ومحیط باشند

فرماندار قشم بیان کرد: روابط عمومی میانجی مدیران سازمانی و محیط فرماندار شهرستان قشم گفت: روابط عمومی متکی به علم، روش های صحیح و آگاه به محیط در تصمیم‌گیری های مدیران ایفا نقش نموده و می تواند حلقه واسط و میانجی بین مدیران سازمانی و ...

فرماندار قشم بیان کرد: روابط عمومی میانجی مدیران سازمانی و محیط

فرماندار شهرستان قشم گفت: روابط عمومی متکی به علم، روش های صحیح و آگاه به محیط در تصمیم‌گیری های مدیران ایفا نقش نموده و می تواند حلقه واسط و میانجی بین مدیران سازمانی و محیط داخلی و بیرونی باشد.

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در گردهمایی روابط عمومی های این شهرستان اظهار داشت: شناخت صحیح نیروی انسانی و محیط داخلی و جامعه یکی از وظایف روابط عمومی توانمند و نقش آفرین می باشد.
او با بیان اینکه آموزش سعه صدر، نقد و خود ارزیابی برای روابط عمومی ها ضروری است، افزود: پذیرش انتقاد، پاسخگویی و ارتباط موثر با جامعه از طریق روابط عمومی به مدیر و سایر کارکنان یک مجموعه قابل انتقال خواهد بود.

فرماندار شهرستان قشم، امید آفرینی در جامعه، تقویت نشاط اجتماعی و تبیین کارآمدی نظام جمهوری اسلامی را از مهم ترین کارکردهای روابط عمومی پویا و خلاق ذکر کرد.
نصری تصریح داشت: روابط عمومی تلفیقی از علم و هنر در کنار علاقه و توانمندی ذاتی است که کارآمدی آن به خلاقیت و تسلط بستگی دارد.
او با بیان اینکه برخی از مدیران به درستی از نقش تاثیر گذار روابط عمومی در پیشبرد اهداف سازمانی آگاه نیستند، این نقص را معلول ضعف روابط عمومی در شناساندن جایگاه خود و عدم درک درست مدیر از وظایف و کارکردهای آنان دانست.
فرماندار شهرستان قشم، روابط عمومی پویا و نقش آفرین را موتور محرک، برنامه ریز و مشاور خلاق توصیف و بر تقویت این جایگاه به نفع اهداف سازمانی و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف، تاکید کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi