تاریخ انتشار:۰۵ خرداد ۱۳۹۸در ۱:۵۵ ب٫ظ کد خبر:19262

برگزاری جلسات جزء خوانی و تدبر در آیات قرآنی در شهرستان سیریک

برگزاری جلسات جزء خوانی و تدبر در آیات قرآنی در شهرستان سیریک رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک : به مناسبت ماه مبارک رمضان جلسات جزء خوانی و تدبر در آیات قرآنی در مسجد جامع صاحب الزمان عج شهرستان سیریک برگزارشد. به گزارش مکران ، ...

برگزاری جلسات جزء خوانی و تدبر در آیات قرآنی در شهرستان سیریک
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک : به مناسبت ماه مبارک رمضان جلسات جزء خوانی و تدبر در آیات قرآنی در مسجد جامع صاحب الزمان عج شهرستان سیریک برگزارشد.
به گزارش مکران ، مصطفی کریمی زاده در این باره به خبرنگاران گفت : قرآن مجید به عنوان کتاب آسمانی و معجزه جاوید پیامبر اسلام (ص)،کتاب هدایت بشر به سوی منزل مقصود است .
وی افزود : مهمترین نقش قرآن در زندگی ایجاد صبر در برابر سختی ها و مشکلاتی است که روزمره با آن مواجه می شویم و چه بسیار موانعی که با حضور قرآن از سر راه برداشته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک عنوان کرد : هدف از برگزاری این محافل را تقرب بیشتر به درگاه حضرت احدیت و بهره‌مندی هر چه بهتر و بیشتر از این ماه پربرکت می باشد .

کریمی زاده با اشاره به اینکه شیوه هدایت قرآن در تمام زمینه‌های اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی و حکومتی بهترین و مستقیم‌ترین شیوه است خاطرنشان کرد: قرآن نیروهای انسانی را بسیج می‌کند و میان انسان و قوانین طبیعت هماهنگی برقرار می‌سازد.

گفتنی است: این مراسم جزء خوانی آیات نورانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان هر شب با حضور قاریان و علاقمندان در مسجد جامع صاحب الزمان (عج) برگزار می شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP