تاریخ انتشار:۰۵ خرداد ۱۳۹۸در ۲:۰۰ ب٫ظ کد خبر:19265

تجهیزجاده‌های دلگان به خودروی پیشرفته امداد

تجهیزجاده‌های دلگان به خودروی پیشرفته امداد چهارمین دستگاه خودروی پیشرفته امداد و نجات جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان، به جمعیت هلال احمر شهرستان دلگان تحویل شد. به گزارش مکران، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ارزش این خودرو نیمه سنگین، ۲۳میلیارد ریال است. رسول راشکی ...

تجهیزجاده‌های دلگان به خودروی پیشرفته امداد
چهارمین دستگاه خودروی پیشرفته امداد و نجات جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان، به جمعیت هلال احمر شهرستان دلگان تحویل شد.

به گزارش مکران، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ارزش این خودرو نیمه سنگین، ۲۳میلیارد ریال است.
رسول راشکی افزود: حمل به روزترین ست نجات نیمه سنگین هیدرولیک برای نجات افراد گرفتار در خودرو، ست کوهستان، تجهیزات کار در شرایط سخت، ست کامل تثبیت خودروی تصادفی، کابین قابل شارژ و برج نور چهارسو با ارتفاع ۴ متر از ویژگی‌ها و قابلیت‌های این خودرو است.
وی با اشاره به این که در کشور، ۶۰ دستگاه از این نوع خودرو وجود دارد، گفت: در استان حداقل به ۸ دستگاه خودروی نجات دیگر در پایگاههایی که فاقد خودروی نجات است، نیاز داریم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان در نشست با امدادگران و داوطلبان هلال احمر دلگان همچنین گفت: با توجه به تصادفات بالای جاده‌ای در استان، امدادگران این جمعیت در سال گذشته ۲۵۳ نفر را از داخل خودرو‌ها رهاسازی کردند.
فرماندار دلگان نیز در این نشست گفت: محور دلگان به ایرانشهر و دلگان به بندرعباس و کرمان، از مسیرهای پرتردد است که به شدت نیازمند این خودروی امداد و نجات جاده‌ای بود.
مجتبی شجاعی همچنین با توجه به پرتردد بودن مسیر دلگان به کرمان و هرمزگان، احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در محور دلگان به رودبار جنوب استان کرمان را خواستار شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi