تاریخ انتشار:۰۶ خرداد ۱۳۹۸در ۱:۵۲ ب٫ظ کد خبر:19322

۱۰ خرداد اتحاد شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس چابهار، نگور، پلان و دشتیاری

۱۰ خرداد اتحاد شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس چابهار، نگور، پلان و دشتیاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار گفت: برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال باید هر چه باشکوه تر نسبت به سال های گذشته برگزار شود تا دشمنان بدانند اتحاد شیعه ...

۱۰ خرداد اتحاد شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس چابهار، نگور، پلان و دشتیاری
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار گفت: برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال باید هر چه باشکوه تر نسبت به سال های گذشته برگزار شود تا دشمنان بدانند اتحاد شیعه و سنی ناگسستنی است.
۱۰ خرداد اتحاد شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس چابهار، نگور، پلان و دشتیاری
به گزارش مکران در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان چابهار که با حضور مسئولین مربوطه در فرمانداری برگزار شد، افزود: این مراسم باید با هماهنگی همه ارگان ها و به صورت کاملا منظم و یکپارچه توسط نهادهای هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی اجرا شود.

وی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پر برکت رمضان با اشاره به اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، همدردی و همدلی خود را با مردم فلسطین به جهانیان نشان خواهیم داد گفت: روز جهانی قدس روزی است که با تدبیربنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) حول اتحاد مسلمانان برای آزادسازی فلسطین اشغالی و قدس شریف بنا گذاشته شد.

معاون سیاسی فرماندار در ادامه ضمن دعوت از همه ی مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در چابهار روز جمعه ۱۰ خرداد و هم زمان با ۲۵رمضان، ساعت ۱۰ صبح از مقابل بانک تجارت آغازشده و مراسم پایانی این راهپیمایی در میدان تاسوعای حسینی برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر چابهار راهپیمایی روز قدس در شهرهای پلان، نگور و دشتیاری نیز برگزار می شود.

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " ۱۰ خرداد اتحاد شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس چابهار، نگور، پلان و دشتیاری " ارسال شده است.

  1. محمدی گفت:

    قدس قبله و وحدت گاه مسلمین است، سرزمین وحی قبله و وحدت گاه مسلمین است و شیعه و سنی یک خدا را دارند، یک کتاب دارند و همه ی ادیان برای جهانی انسانی و الهی تلاش می کنند و شیعه هم همین گونه است، همانطور که سایر ادیان برای نظامی مبتنی بر عدالت و معرفت و ظهور منجی عالم بشریت تلاش می کنند و هر انسانی به انسانیت احترام بگزارد، در همه ی اعمالش خداوند و ناظر را می بیند و یقین بداند خداوند همه ی افریدگارانش را می بیند

Go to TOP
logo-samandehi