تاریخ انتشار:۱۱ خرداد ۱۳۹۸در ۱:۰۹ ق٫ظ کد خبر:19464

اختلافات شخصی قتل جوان رابری را در ساردوئیه رقم زد

اختلافات شخصی قتل جوان رابری را در ساردوئیه رقم زد دادرس دادگاه عمومی بخش ساردوئیه جیرفت از وقوع یک فقره قتل در این بخش خبر داد و گفت: در این حادثه یک جوان ۲۵ساله اهل شهرستان رابر به دلیل اختلافات شخصی توسط همشهری خود در ...

اختلافات شخصی قتل جوان رابری را در ساردوئیه رقم زد
دادرس دادگاه عمومی بخش ساردوئیه جیرفت از وقوع یک فقره قتل در این بخش خبر داد و گفت: در این حادثه یک جوان ۲۵ساله اهل شهرستان رابر به دلیل اختلافات شخصی توسط همشهری خود در بخش ساردوئیه جیرفت به قتل رسید.

به گزارش مکران، ایمان محمدی گفت: گزارش یک مورد قتل در بخش ساردوئیه جیرفت را دریافت کردیم و بلافاصله تیم قضائی در محل حادثه حاضر و صحنه قتل بررسی شد.
وی ادامه داد: پس از بررسی مشخص شد که قتل در پنج کیلومتری ساردوئیه، توسط یک فقره اسلحه شکاری ۲ لول واقع شده است.
محمدی با بیان اینکه قاتلان پس از تیراندازی متواری شدند، اظهار داشت: در این ماجرا یک جوان ۲۵ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
دادرس دادگاه ساردوئیه از تحقیقات تکمیلی این قتل پرده برداشت و گفت: مقتول ساعت ۱۳ بعد از ظهر از شهرستان کهنوج به قصد شهرستان رابر از خانه خارج می‌شود که در محور دلفارد یک پژو ۴۰۵ خودروی مقتول را تعقیب می‌کند و در منطقه پلپیران قاتل با خودروی سواری پراید کنار ماشین مقتول اقدام به تیراندازی می‌کند.
وی ادامه داد: پس از تیراندازی، خودروی قاتل از جاده منحرف می‌شود و سرنشین خودرو متواری و ضارب نیز به سمت جیرفت متواری می‌شود.
دادرس پرونده اظهار داشت: دستگاه قضایی با سرنخ‌هایی که بدست آورده، پیگیر دستگیری قاتل است.
محمدی با بیان اینکه قاتل و مقتول اهل شهرستان رابر هستند، تصریح کرد: طبق تحقیقات نخستین علت این قتل اختلافات شخصی گزارش شده است.
دادرس دادگاه عمومی بخش ساردوئیه جیرفت همچنین از دستگیری یک سارق مسلح در این منطقه خبر داد و گفت: این سارق با همکاری پاسگاه ساردویه دستگیر و تحویل پلیس آگاهی بندرعباس داده شد.
وی تصریح کرد: این سارق از شعبه یازدهم بازپرسی استان هرمزگان به جرم ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو تحت تعقیب بود که با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر و با قرار بازداشت موقت به حوزه قضایی بندرعباس تحویل داده شد.
بخش ساردوئیه از توابع شهرستان جیرفت است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP