تاریخ انتشار:۱۶ خرداد ۱۳۹۸در ۰:۰۷ ق٫ظ کد خبر:19555

فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی

فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی امروز خبرداد. به گزارش مکران دکتر فاطمه نوروزیان ...

فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی امروز خبرداد.

به گزارش مکران دکتر فاطمه نوروزیان گفتند: در حادثه آتش سوزی امروز یکی از پرسنل حدود ۵۱ ساله یگان حفاظت بندرشهید رجایی به نام «محمد بهادری» بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از انفجار کانتینر جان خود را از دست داد.

وی اظهار کرد: این فرد باسابقه بر براثر جراحت ناشی از انفجار بر بدنش راهی بیمارستان صاحب الزمان(عج) و بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

دکتر نوروزیان تصریح کرد: بلافاصله نیروهای امدادی بندر شهید رجایی پس از جراحت ناشی از انفجار بر سر زنده یاد بهادری حاضر شده که مشاهده می کنند وی دچار ایست قلبی شده و از همانجا اقدامات درمانی جهت احیا را آغاز و در مسیر بیمارستان نیز ادامه پیدا می کند و حتی به مدت یکساعت در بیمارستان نیز همچنان استمرار داشت که متأسفانه این اقدامات پاسخگو نبود و وی جان خود را از دست داد.

لازم به ذکر است، عصر امروز(۱۵ خرداد) یک دستگاه ریچ استاکر فرسوده در اراضی تحت مدیریت منطقه آزاد قشم دچار سانحه آتش سوزی شد که به دلیل همجواری آن با بشکه های روغن پایه و قیر، دامنه حریق افرایش یافت و به دلیل مشتعل شدن قیر، حجم زیادی دود از این اراضی به هوا برخاست.

ریچ استاکر یکی از تجهیزات مورد استفاده در ترمینال های کانتینری است که برای انجام عملیات تخلیه، بارگیری، جابجایی و صفافی کانتینرها در فواصل کوتاه استفاده می شود و انعطاف پذیری بالایی در عملیات چیدمان این کالاها در محوطه های کانتینری دارد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP