تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۳۹۸در ۹:۳۲ ق٫ظ کد خبر:19647

فرماندار قشم مطرح کرد:جانمایی کتابخانه در کمپ پارک های  ساحلی

  رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قشم گفت: طراحی و  ساخت کتابخانه در کمپ پارک های ساحلی می تواند در گسترش فرهنگ کتابخوانی تاثیر گذار باشد. به گزارش خبرنگار مکران از شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، اظهار داشت: برخورداری شهرستان ...

 

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قشم گفت: طراحی و  ساخت کتابخانه در کمپ پارک های ساحلی می تواند در گسترش فرهنگ کتابخوانی تاثیر گذار باشد.

به گزارش خبرنگار مکران از شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، اظهار داشت: برخورداری شهرستان قشم از سواحل زیبا، شرایط ویژه ای برای احداث کمپ پارک های ساحلی ایجاد کرده است.

او با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد  عملکرد بسیار خوبی در خصوص احداث کمپ پارک ها داشته، اضافه کرد: لازم است از این موقعیت برای ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی هم استفاده کرد.

نصری، تصریح کرد: مطالعه در کنار ساحل، تجربه زیبایی است که موجب جلب گردشگران به سمت کتاب خوانی می گردد.

او در ادامه  افزایش ساخت چندین کتابخانه ی  روستائی با مشارکت خیرین و رشد صد در صدی اعضا و امانت گیری کتاب را نتیجه برنامه ریزی، خلاقیت و  پیگیری در جهت جلب مشارکت خیرین، ذکر کرد و اقدامات رئیس اداره ویژه کتابخانه های عمومی شهرستان را شایسته تقدیر دانست.

فرماندار  شهرستان قشم بر تشکیل انجمن کتابخانه ها، و جلب حساسیت مردم نسبت به اهمیت و جایگاه کتابخوانی در پیشرفت و توسعه جامعه تاکید کرد.

او رایگان کردن عضویت روستائیان را  به عنوان یکی از مصوبات جلسه و برای تشویق مردم  به حضور در کتابخانه ها و توسعه فرهنگ کتابخوانی مهم، عنوان کرد.

نصری، جذب مردم به سمت کتاب و گسترش فرهنگ کتابخوانی با استفاده از روش های خلاقانه و مبتکرانه را  هنر مدیریتی قلمداد کرد.

او حرکت رو به جلو کتابخانه های شهرستان قشم و توفیق در جذب عضو و امانت دهی را نشانه روشنی از اهمیت پیگیری، جدیت و جلب مشارکت جامعه محلی برای  پیشرفت کار، بر شمرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi