تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۸در ۱۰:۱۵ ب٫ظ کد خبر:19697

۶ کشته ومجروح در سانحه رانندگی محور‌ زابل- زاهدان

🔴۶ کشته ومجروح در سانحه رانندگی محور‌ زابل- زاهدان ♦ به گزارش مکران :رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت :وقوع دو سانحه رانندگی در محور‌های شمال استان دو کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت. 🔻سرهنگ کشواد بهروزی زاده رئیس پلیس راه شمال استان گفت: یک ...

🔴۶ کشته ومجروح در سانحه رانندگی محور‌ زابل- زاهدان

♦ به گزارش مکران :رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت :وقوع دو سانحه رانندگی در محور‌های شمال استان دو کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت.

🔻سرهنگ کشواد بهروزی زاده رئیس پلیس راه شمال استان گفت: یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر ۵۵ محور زاهدان-زابل محدوده روستای”حرمک” به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس راه به همراه نیرو‌های امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

🔻وی گفت: در این حادثه یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سه سرنشین به صورت رخ به رخ برخورد کرده است.

🔻وی تصریح کرد: در این حادثه یکی از سرنشینان پژو ۴۰۵ در دم فوت و سه سرنشین دیگر ۲خودرو نیز مجروح و با کمک نیرو‌های امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

🔻رئیس پلیس راه شمال استان از  حادثه دیگر  با یک کشته و یک مجروح خبر داد گفت: یک فقره تصادف فوتی در محور زاهدان-زابل محدوده پمپ بنزین “محمد آباد” به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس راه به همراه عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

🔻وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه پراید به سرنشینی زوجی جوان از جاده منحرف و واژگون شده است.

🔻رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه سرنشین خودرو پراید به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده آن نیز مجروح و با کمک نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شد.

🔻سرهنگ بهروزی زاده خاطر نشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناس پلیس راه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi