تاریخ انتشار:۰۱ تیر ۱۳۹۸در ۸:۵۷ ب٫ظ کد خبر:19788

امام جمعه آسمینون (نودژ) طی پیامی  اول تیرماه سالروز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را تبریک گفت.

امام جمعه آسمینون (نودژ) طی پیامی  اول تیرماه سالروز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم مقوله تبلیغ و حرکت در مسیر توسعه فرهنگ دینی پیمودن راهی بزرگ و در عین حال پر مسئولیت است. عنایت به ...

امام جمعه آسمینون (نودژ) طی پیامی  اول تیرماه سالروز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مقوله تبلیغ و حرکت در مسیر توسعه فرهنگ دینی پیمودن راهی بزرگ و در عین حال پر مسئولیت است. عنایت به مسئله‌ فرهنگ، جهت‌دهنده دیگر عرصه‌‌های توسعه‌ در جامعه اسلامی‌ ماست، به‌گونه‌ای که می‌توان اذعان کرد گونه‌‌های دیگر توسعه را هدفمند کرده و صبغه فرهنگی به‌ آن‌ها می‌بخشد. اما آنچه در این مسیر همواره موجب آرامش دل‌های پیمایندگان راه بوده، گنجینه سرشار معارف اسلامی و دانش و تعهد این نیرو‌های ارزشمند بوده‌ است.
لذا بدینوسیله ضمن تبریک سالروز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی به روحانیون ،مبلغین و مبلغات،مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام ،مدیران مراکز قرآنی،مسئولین هیئات مذهبی و کانونهای فرهنگی تبلیغی مساجد و کلیه فعالان عرصه تبلیغ دینی از زحمات و فعالیتهای بی شائبه ایشان قدردانی و تشکر نموده و از خدای بزرگ خواهانم که این سالروز خجسته ،نوید دهنده افق هایی روشن در عرصه اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی برای جامعه باشد.
رضا احمدی نیک
امام جمعه آسمینون (نودژ)

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi