تاریخ انتشار:۰۴ تیر ۱۳۹۸در ۹:۱۷ ب٫ظ کد خبر:19846

دیدار فرماندار خمیر با رئیس دادگستری شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

دیدار فرماندار خمیر با رئیس دادگستری شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه به مناسبت هفته قوه قضائیه و شهدای هفتم تیر ،فرماندار خمیر با رئیس دادگستری شهرستان خمیر دیدار کرد. به گزارش مکران به نقل ازروابط عمومی فرمانداری خمیر، فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان در این ...

دیدار فرماندار خمیر با رئیس دادگستری شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

به مناسبت هفته قوه قضائیه و شهدای هفتم تیر ،فرماندار خمیر با رئیس دادگستری شهرستان خمیر دیدار کرد.

به گزارش مکران به نقل ازروابط عمومی فرمانداری خمیر، فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران وفادارش افزود: هفته قوه قضاییه فرصتی مناسب برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا و به ویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه می‌باشد.

وی در ادامه از زحمات و تلاش های رئیس دادگستری شهرستان و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد و افزود:حل و فصل مسائل مراجعین ، احقاق حق افراد و رسیدگی به پرونده های مراجعین و خدمت به مردم جزو عبادات و موهبتی گرانمایه و عظیم می باشد.

میرهاشم خواستار همچنین گفت: دستگاه اجرایی شهرستان نیز همراه با دستگاه قضایی و با  وحدت و همدلی که بین اعضای شورای تأمین در شهرستان حاکم است در راستای ایجاد امنیت و کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی تلاش می نماید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi