تاریخ انتشار:۰۴ تیر ۱۳۹۸در ۹:۳۵ ب٫ظ کد خبر:19857

جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران و مسئولین ادارات با محوریت هجوم ملخ در ...

جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه برگزار شد

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، جلسه مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه به ریاست علی نیکویی فرماندار و با حضور محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران و مسئولین ادارات با محوریت هجوم ملخ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه گفت : با توجه به اعلام سازمان جهانی خواروبار ( فائو ) و ستاد مدیریت بحران کشور احتمال موج چهارم هجوم ملخ به کشور زیاد است.

وی افزود : بندرلنگه با توجه به اینکه بیشترین نوار ساحلی ( ۳۱۰ کیلومتر ) را در بین شهرستان های استان هرمزگان دارد احتمال هجوم ملخ به این شهرستان به دور از انتظار نیست.

فرماندار و رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه در ادامه گفت : تمامی دستگاهها جهت مقابله با هجوم ملخ به شهرستان آمادگی لازم را داشته باشند.

وی در پایان از بخشداران ، دهیاران و شوراهای تمامی روستاهای شهرستان خواست به محض اطلاع از هجوم ملخ ها در روستاهای شهرستان سریعا موارد را به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اطلاع داده تا اکیپ های مبارزه اعزام و نسبت به پاکسازی محل مورد هجوم ملخ ها اقدامات لازم انجام گیرد .

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP