تاریخ انتشار:۰۳ مرداد ۱۳۹۸در ۱:۲۸ ب٫ظ کد خبر:20340

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:باید منطقه سیاهو را با نخبگان آن شناخت

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در نشست با مردم منطقه سیاهو با بیان اینکه دهستان سیاهو را با برند نارنگی سیاهو می شناسند، گفت:باید از این به بعد منطقه سیاهو را با نخبگان ...

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در نشست با مردم منطقه سیاهو با بیان اینکه دهستان سیاهو را با برند نارنگی سیاهو می شناسند، گفت:باید از این به بعد منطقه سیاهو را با نخبگان آن شناخت.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه دهستان سیاهو با ۵۲شهید نه تنها در حوزه علم و دانش  نقش بسیار مهمی در دفاع از ارزش های اسلامی داشتند  بلکه با توجه به مقیاس جغرافیایی، جز برترین ها در حوزه دفاع مقدس می باشند.

گفتنی است در این نشست چهره های انقلابی، علمی، سیاسی، فرهنگی از قبیل حجت الاسلام و المسلمین شیخ احمد عامری،   دکتر صمد حمزه یی، دکتر حمیدرضا عامری سیاهویی، دکتر احمد زاهری، دکتر وحید عامری، دکتر علی عامری، دکتر مجید عسکری، خانم دکتر سمیه عامری، خانم دکتر لیلا عامری، دکتر عقیل عامری، دکتر دهقانی پور، و از چهره های همچون سید محمد حسینی، مهندس مجید عسکری نایب رییس شورای شهر بندرعباس و محمود عامری سیاهویی رییس دانشگاه پیام نور ابوموسی و سایر مسئولین از منطقه سیاهو حضور داشتند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi