تاریخ انتشار:۱۰ مرداد ۱۳۹۸در ۱۱:۰۲ ق٫ظ کد خبر:20422

کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق از ۵ فروند لنج تجاری در پارسیان

جانشین دریابانی استان هرمزگان از توقیف ۵ فروند شناور حامل بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان پارسیان خبر داد. سرهنگ "عبدالله لشکری" در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه بیان داشت: در پی ارتقای امنیت مرزها و برخورد قانونی با مخلان اقتصادی ...

جانشین دریابانی استان هرمزگان از توقیف ۵ فروند شناور حامل بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان پارسیان خبر داد.

سرهنگ “عبدالله لشکری” در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه بیان داشت: در پی ارتقای امنیت مرزها و برخورد قانونی با مخلان اقتصادی کشور، طرح مبارزه با قاچاق کالا در مرزهای دریایی استان هرمزگان اجرا شد.

وی افزود: دریابانان پارسیان در اجرای این طرح، موفق شدند ۵ شناور تجاری حامل کالای قاچاق را در اسکله بندر شیوء شناسایی و متوقف کنند.

جانشین دریابانی استان هرمزگان تصریح کرد: مأموران دریابانی در بازرسی از این شناورها، یک هزار و ۳۰۰ بسته مواد غذایی، یک هزار و ۱۲۰ کیلوگرم برنج، ۲۸ هزار و ۲۶۰ عدد ادوات صیادی، ۴۸ لیتر روغن خوراکی، ۴۴۰ کیلوگرم شکر، ۳۶ دستگاه تلویزیون، ۴۰ دستگاه کولر، ۶۹حلقه لاستیک خودرو، ۱۷ دستگاه ماشین لباسشویی، ۷ دستگاه یخچال، ۳۶ عدد چمدان، ۴۸۰ بسته ظروف آشپزخانه، ۶ دستگاه مایکروفر، ۱۰ دستگاه موتور فن کولر، ۱۲ عدد کیف، یک دستگاه آب تصفیه کن، ۱۰۰ تخته پتو، ۵۵ قطعه لوازم رایانه و ۲۵ کیلوگرم چای را کشف کردند.

سرهنگ لشکری ارزش مالی کالاهای قاچاق کشف شده را بر اساس اعلام نظر کارشناسان ۱۰ میلیارد و  ۴۹۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال عنوان کرد.

جانشین دریابانی استان هرمزگان در خاتمه با اشاره به اینکه کالا کشف شده خارج از مجوز قانونی بارگیری شده بود، تصریح کرد: در این رابطه  ۵ نفر ناخدای شناور با تشکیل پرونده به همراه کالاهای مکشوفه به مراجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi