تاریخ انتشار:۰۱ شهریور ۱۳۹۸در ۲:۴۶ ب٫ظ کد خبر:20584

مهرانی معاون پرورشی :افتخار آفرینی دانش آموزان دختر هرمزگانی در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خبر داد افتخار آفرینی دانش آموزان دختر هرمزگانی در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور به گزارش روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان احمد ...

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خبر داد
افتخار آفرینی دانش آموزان دختر هرمزگانی در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور
به گزارش روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان احمد مهرانی گفت : در سی وهفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور که از تاریخ ۲۲ لغایت ۲ شهریور ماه در اردوگاه شهیدباهنر تهران برگزار می شودعلاوه برکسب رتبه های جشنواره توسط پسران هرمزگانی دانش آموزان دختر استان نیز صاحب ۱۰ رتبه برتری و ۹ رتبه برگزیده کشوری شدند. مهرانی افزود :هرچندهدف غایی مادرمدیریت واجرای فعالیتهای حوزه پرورشی کسب مقام ورتبه نیست منتها رقابت درنسل نوجوان وجوان یکی ازمولفه های مهم افزایش انگیزه وبعضا تولیدنشاط وسرزندگیست ویکی ازعوامی رشداستعدادهای دانش آموزان است .
مهرانی تصریح کرد : رتبه های کشوری کسب شده توسط دانش آموزان دختر استان هرمزگان در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می‌شود به شرح زیر می باشد:
۱.رتبه اول رشته گلیم بافی زهرا امانی از حاجی آباد
۲.رتبه دوم گروه سرود دختران میناب
۳.رتبه دوم گروه تئاتر صحنه ای ناحیه دو بندرعباس
۴ .رتبه دوم حوا حسن زاده از ناحیه دو بندرعباس در رشته طراحی آرم
۵.رتبه دوم فیلم کوتاه مستند داستانی مریم جمالی از ناحیه دو بندرعباس
۶.رتبه دوم داستان نگار ایمان از کیش
۷ .رتبه سوم رشته نقاشی رنگ روغن ریحانه حسن زاده از ناحیه ۲بندرعباس
۸ . رتبه سوم رشته فیلم کوتاه مستند فاطمه جام گوهری از کیش
۹ . رتبه سوم بازیگری تئاتر صحنه ای هستی آهنگری از ناحیه دو بندرعباس
۱۰ .رتبه سوم کارگردانی تئاترصحنه ای آتنا حسینی از ناحیه دو بندرعباس
۱۱.رتبه بر گزیده رشته تئاتر عروسکی بندرلنگه
۱۲ . رتبه برگزیده رشته تک نوازی تنبور مبینا موسوی از ناحیه یک بندرعباس
۱۳ . رتبه برگزیده رشته تک نوازی پیانو ملیکا بیگ زاده از کیش
۱۴ . رتبه برگزیده زهرا قاسمی رشته تصویر سازی از کیش
۱۵.رتبه برگزیده کیمیا برومند رشته فیلم کوتاه داستانی از کیش
۱۶ . رتبه برگزیده نرگس یوسفی رشته فیلم کوتاه داستانی از بندرلنگه
۱۷ . رتبه برگزیده فیلم کوتاه پویانمایی ساجده احمدی از میناب
۱۸.رتبه برگزیده فیلم کوتاه مستند اسما درویش نسب از کیش
۱۹. رتبه برگزیده سیده نگین ماجدی رشته شعر از میناب احمد مهرانی ضمن قدر دانی از همه ی مربیان،دانش آموزان و همکاران مدرسه ، منطقه و استان افزودند: مسابقات فرهنگی هنری نشان دهنده توانمندی دانش آموزان استان در سطح کشور است و با هدف کشف و شکوفایی استعداد های دانش آموزان در زمینه های فرهنگی هنری برگزار می شود .





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP