تاریخ انتشار:۰۴ شهریور ۱۳۹۸در ۰:۲۲ ق٫ظ کد خبر:20626

افتتاح پروژه های بخش فین توسط عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس

فرماندار بندرعباس گفت: مسئولان در جهت عمران و آبادانی روستاها تلاش کنند. 🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، در دومین روز از هفته دولت ، پروژه مخزن ۲۰۰ متر مکعبی و شبکه توزیع کهن بالا و باغستان با اعتبار ۵۳۰۰ میلیون ریال ...

فرماندار بندرعباس گفت: مسئولان در جهت عمران و آبادانی روستاها تلاش کنند.
🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، در دومین روز از هفته دولت ، پروژه مخزن ۲۰۰ متر مکعبی و شبکه توزیع کهن بالا و باغستان با اعتبار ۵۳۰۰ میلیون ریال ، ساختمان دهیاری باغستان با اعتبار ۷۵۰ میلیون ریال ، کارگاه تولید شن و ماسه شهرداری فین با اعتبار ۳۵۰۰ میلیون ریال ، بهسازی معابر شهر فین با اعتبار ۱۸۵۰ میلیون ریال و شروع عملیات میدان ورودی شهر فین توسط عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس با همراهی مهندس رضایی معاون عمرانی فرماندار ، غلامرضا رفیعی بخشدار فین و تعدادی از ادارات شهرستان بندرعباس به بهره برداری رسید.
✅عزیزاله کناری در جمع اهالی روستای کهن بالا و باغستان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:چه افتخاری بهتر از این که خادم مردم باشیم و رضای الهی را در پیش داشته باشیم لذا مسئولان باید با عزم و اراده جدی و نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نهایت تلاش خود را در انجام امور مردم بکار گیرند.
🔴 این مقام مسئول افزود : منزلت مسئولان بر پایه ی خدمتگزاری است و باید با احصاء موقیعت ها در جهت رفع نیازهای مردم تلاش بیشتری داشته باشند و مردم نیز باید در سایه اتحاد و همدلی با یکدیگر و با مسئولان ، برای توسعه و پیشرفت مناطق دخیل باشند.
⬅وی در پایان بیان داشت : مسئولان باید در جهت عمران و آبادانی روستاها تلاش مضاعف داشته باشند و با توزیع عادلانه امکانات و حضور مستمر رضایت خاطر مردم را فراهم نمایند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi