تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۸در ۱۰:۱۳ ب٫ظ کد خبر:20755

بخشدار شهاب: اعتماد مردم مهم ترین سرمایه مسئولان است

بخشدار شهاب شهرستان قشم گفت: بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش اعتماد مردم است و نظارت بر مسائل آموزش و پرورش باعث جلب اعتماد بیشتر مردم به آموزش وپرورش می شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، آرش نیرومند در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه ...

بخشدار شهاب شهرستان قشم گفت: بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش اعتماد مردم است و نظارت بر مسائل آموزش و پرورش باعث جلب اعتماد بیشتر مردم به آموزش وپرورش می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، آرش نیرومند در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه شهاب، بیان داشت: همدلی و همزبانی مسئولان و نگاه مثبت آنان در همراهی با آموزش و پرورش یکی از عوامل موفقیت دانش آموزان این بخش از شهرستان است.
رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه شهاب، فراهم بودن بستر و زمینه لازم برای مشارکت خودجوش کلیه دستگاه ها در حوزه تعلیم و تربیت را از عوامل موفقیت ذکر کرد.

او تصریح کرد: با توجه به منابع محدود آموزش و پرورش برای رسیدن به تمام اهداف مورد نظر، برنامه ریزی در جهت بهره گیری از کمک های خیرین ضروری است.
نیرومند با بیان اینکه آموزش، زیر بنا توسعه و موتور محرک پیشرفت جامعه است بر جذب مشارکت حداکثری بخش های مختلف اجتماعی در جهت تقویت آن تاکید کرد.
او بازتاب عملکرد آموزش و پرورش در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را بی همتا و منحصر بفرد در شئونات کشور دانست.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi