تاریخ انتشار:۰۳ مهر ۱۳۹۸در ۳:۵۵ ب٫ظ کد خبر:20793

ناجی ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان شد

با حکم وزیر کشور؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب شد وزیر کشور با صدور حکمی سعید ناجی را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب کرد. دکتر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در این حکم خطاب به سعید ناجی آورده است: به ...

با حکم وزیر کشور؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب شد

وزیر کشور با صدور حکمی سعید ناجی را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب کرد.

دکتر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در این حکم خطاب به سعید ناجی آورده است:

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم هرمزگان، به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب می‌شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی‌های نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

شایان ذکر است؛ سعید ناجی از نیروهای وزارت کشور است که سوابق متعدد مدیریتی از جمله معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سمنان و البرز را در کارنامه دارد.

روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi