تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۸در ۱۱:۱۷ ب٫ظ کد خبر:20928

راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش ساربوکِ قصرقند

راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش ساربوکِ قصرقند به گزارش مکران :راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز دوشنبه همزمان با سراسر کشور با شرکت اقشار مختلف مردم و دانش‌آموزان در بخش ساربوکِ قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان ...

راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش ساربوکِ قصرقند
به گزارش مکران :راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز دوشنبه همزمان با سراسر کشور با شرکت اقشار مختلف مردم و دانش‌آموزان در بخش ساربوکِ قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان آغاز شد.

در این آیین ضد استکباری مردم بخش ساربوک در جنوب سیستان و بلوچستان یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر رژیم صهیونیستی» بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

راهپیمایی ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور امروز از ساعت ۸/۰۰صبح با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار و مشارکت پذیر بخش ساربوک ، آغاز شد.

همه آمده بودند تا به دنیا نشان بدهند بر سر آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون کوه ایستاده اند

بخشدار ‌ساربوک: مردم ولایتمدار بخش ساربوک امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور فعال در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر اقتدار، عظمت و ایستادگی خود را در مقابل دشمنان نشان دادند.

وی بیان کرد: ۱۳ آبان روزی حیاتی و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که مردم ایران هر سال با برپایی راهپیمایی این روز را گرامی می‌دارند.

انور رییسی ضمن تشکر از حضور مردم در این ایام الله ۱۳ آبان اضافه کرد:مردم انقلابی ایران در نقاط مختلف کشور همه ساله با حضور گسترده خود در این مراسم انزجارشان را از استکبار جهانی نشان می‌دهند.

وی بیان کرد: شعار محوری امسال راهپیمایی ۱۳ آبان «استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی سر آغاز افول و فروپاشی آمریکا» است.

بخشدار ساربوک اظهار داشت: ۱۳ آبان نماد تسلیم ناپذیری مردم غیور ایران در برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست.

وی گفت: امسال نیز همچون سالهای گذشته مردم سیستان و بلوچستان با حضور گسترده خود مشت محکمی بر دهن استکبار خواهند زد.

رییسی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های بارز و آرمان‌های غیر قابل تغییر نظام جمهوری اسلامی مساله استکبار ستیزی است.
✍ بلوچزهی _ ساربوک
۱۳ آبانماه ۹۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi