تاریخ انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۸در ۴:۲۳ ب٫ظ کد خبر:20994

هسته اولیه ستاد نداجا به بندر عباس منتقل شد:فرمانده نیروی دریایی ارتش از انتقال هسته اولیه ستاد نیروی دریایی ارتش به بندرعباس خبر داد.

هسته اولیه ستاد نداجا به بندر عباس منتقل شد فرمانده نیروی دریایی ارتش از انتقال هسته اولیه ستاد نیروی دریایی ارتش به بندرعباس خبر داد. به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز ...

هسته اولیه ستاد نداجا به بندر عباس منتقل شد
فرمانده نیروی دریایی ارتش از انتقال هسته اولیه ستاد نیروی دریایی ارتش به بندرعباس خبر داد.
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز در حاشیه حضور در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و انتقال هسته اولیه ستاد این نیرو به بندرعباس‌ گفت: جمهوری اسلامی ایران از مرزهای دریایی و آبی بسیار وسیعی برخوردار است که بخش‌های زیادی از آن در سواحل مکران، کشورمان را بدون واسطه به آب‌های آزاد متصل می‌کند.

دریادار خانزادی: تا کنون ۶۴ ناوگروه به آب‌های بین المللی اعزام کرده‌ایم

وی با بیان اینکه از سال‌های گذشته با هدایت‌های مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موضوع جابه‌جایی ستاد نیروی دریایی ارتش از تهران به بندرعباس و قرار گرفتن در نزدیکی منطقه عملیاتی در دستور کار قرار گرفت، افزود: امروز در آستانه هفتم آذرماه، روز نیروی دریایی ارتش، هسته اولیه ستاد نیروی دریایی به بندرعباس منتقل شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: این اقدام به معنا است که از امروز توجه بیشتری به سواحل مکران، تنگه هرمز، خلیج‌فارس و دریای عمان خواهد شد و در کانون توجهات مسئولان نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی ارتش قرار خواهد گرفت.

امیر دریادار خانزادی با تاکید بر اینکه بخش قابل‌توجهی از هسته اولیه ستاد نیروی دریایی به بندرعباس جابه‌جا خواهند شد، خاطرنشان کرد: هدایت نیروها در منطقه با کنترل و تمرکز بیشتری از سوی ستاد نیروی دریایی ارتش صورت خواهد گرفت و سرعت عملیات ستادی افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه این اقدام به ناوگان نیروی دریایی ارتش این اجازه را می‌دهد که تمرکز بیشتری بر روی دریا داشته باشد، تصریح کرد کرد: در آینده بازدارندگی گسترش‌یافته از سوی نیروی دریایی ارتش در دریا را شاهد خواهیم بود.

در این مراسم که با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد، ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش در بندرعباس در زمینی به وسعت ۸ هزار و ۵۰۰ هکتار در ساختمانی به زیربنای ۲۶ هزار و ۴۳۲ متر و در سه ساختمان شامل یک ساختمان چهار طبقه، یک ساختمان سه طبقه و دو ساختمان دو طبقه مورد بهره برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi