تاریخ انتشار:۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹در ۱۰:۴۲ ب٫ظ کد خبر:21434

🔺 ثبت ۵۶ کرونایی جدید در هرمزگان ظرف ۲۴ ساعت گذشته / افزایش شمار مبتلایان کرونا مثبت در استان به ۷۹۰ نفر

🔺 ثبت ۵۶ کرونایی جدید در هرمزگان ظرف ۲۴ ساعت گذشته / افزایش شمار مبتلایان کرونا مثبت در استان به ۷۹۰ نفر ♦ آخرین اخبار بیماری کرونا در هرمزگان _ سه شنبه ۹ اردیبهشت ؛ 🔰 دکتر محمود حسین پور معاون بهداشتی ...

🔺 ثبت ۵۶ کرونایی جدید در هرمزگان ظرف ۲۴ ساعت گذشته / افزایش شمار مبتلایان کرونا مثبت در استان به ۷۹۰ نفر

♦ آخرین اخبار بیماری کرونا در هرمزگان _ سه شنبه ۹ اردیبهشت ؛

🔰 دکتر محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا استان :

📌 از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگان ، ۲ هزار و ۲۸۷ بیمار با تشخیص بیماری حاد تنفسی تاکنون در مراکز درمانی استان بستری شده اند ، که ۲ هزار و ۱۰ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد ۵ هزار و ۵۰۱ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۴۶۰۶ نفر نیز منفی اعلام شده است.

💢 آمار کرونایی مثبت در استان هرمزگان به ۷۹۰ نفر افزایش پیدا کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ، تعداد ۵۶ نفر در استان شامل ۴۸ نفر از بندرعباس ، ۶ نفر در میناب و ۲ نفر از رودان که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده است.

📍از بین افراد مبتلاشده به کرونا تاکنون ۲۶۷ نفر پس از بهبودی، ترخیص شده‌‌اند، ۴۴۰ نفر تحت مراقبت خانگی دارند و ۳۱ نفر در نقاهت‌گاه‌ها مراحل درمانی را طی می‌کنند.

🔶 هم اکنون نیز ۲۸ بیمار در بیمارستان ها بستری هستند و شمار فوتی ها بر اثر کرونا در هرمزگان نیز همان ۲۴ نفر باقی ماند .

🔷 بندرعباس با ۵۱۲ مورد، میناب با ۸۹ مورد ، کیش با ۵۲ مورد ، قشم با ۴۳ مورد ، بندرلنگه با ۲۶ مورد ، حاجی آباد با ۲۵ مورد ، رودان با ۱۸ مورد ، پارسیان با ۱۲ مورد ، بندر خمیر ۶ مورد ، بستک ۵ مورد و جاسک ۲ مورد نیز توزیع ویروس کرونا مثبت در استان هرمزگان را شامل می شوند

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi