تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۹در ۱۰:۴۷ ب٫ظ کد خبر:21496

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:دو مدرسه استثنائی در اول مهر ۹۹ به بهره برداری می رسد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان: دو مدرسه استثنائی در اول مهر ۹۹ به بهره برداری می رسد. مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از افتتاح دو مدرسه استثنائی در "بستانو" و "حسنلنگی" بندرعباس در اول مهر سال جاری خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط ...

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:
دو مدرسه استثنائی در اول مهر ۹۹ به بهره برداری می رسد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از افتتاح دو مدرسه استثنائی در “بستانو” و “حسنلنگی” بندرعباس در اول مهر سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، موسی دادی زاده گفت: در راستای گسترش عدالت آموزشی و نیز کیفیت بخشی به مسائل پرورشی و آموزشی همه دانش آموزان استان هرمزگان، دو مدرسه استثنائی در محل ” بستانو” و ” حسنلنگی ” از توابع شهرستان بندرعباس به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: هر یک از این دو مدرسه دارای سه کلاس، سرویس بهداشتی و دفتر می باشد که از محل اعتبارات ملی توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان در حال ساخت هستند.

دادی زاده ادامه داد: این دو مدرسه سه کلاسه هر یک دارای ۱۰۸ مترمربع زیربنا هستند که هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت این دو مدرسه هزینه شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان بیان داشت: با توجه به شرایط خاص مدارس استثنائی و الزام در وجود تراکم جمعیتی پایین، این مدرسه حدود ۷۰ دانش آموز با نیازهای ویژه را می تواند زیر پوشش خود قرار دهد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi