تاریخ انتشار:۱۱ دی ۱۳۹۹در ۹:۰۷ ب٫ظ کد خبر:21850

رئوفی معاون سیاسی استانداری هرمزگان شد

با حکم استاندار هرمزگان؛ ✅علی رئوفی به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب شد ✅استاندار هرمزگان با صدور حکمی، علی رئوفی را به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب و از تلاش‌های سعید ناجی در دوران تصدی مسئولیت این ...

با حکم استاندار هرمزگان؛

✅علی رئوفی به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب شد

✅استاندار هرمزگان با صدور حکمی، علی رئوفی را به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب و از تلاش‌های سعید ناجی در دوران تصدی مسئولیت این معاونت، تشکر و قدردانی کرد.

دکتر فریدون همتی در این حکم خطاب به علی رئوفی آورده است:

با استعانت از ایزد منان و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه‌های کشوری و لشکری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان هرمزگان، موفق باشید.

با توجه به استعفای جناب آقای سعید ناجی به دلیل مسائل و مشکلات خانوادگی، از زحمات و تلاش‌های ایشان در دوران تصدی پست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی تقدیر و تشکر می نمایم.

شایان ذکر است؛ علی رئوفی پیش از این مشاور استاندار هرمزگان بود و سابقه تصدی مسئولیت معاونت های توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان را نیز در کارنامه دارد

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi