تاریخ انتشار:07 شهریور 1400در 9:33 ب.ظ کد خبر:22868

عشایر زرآباد پس از ۱۸ سال برقدار شدند

به مناسبت هفته دولت،۱۲ خانوار عشایری روستای چراغ آباد(لوند) بخش مرکزی شهرستان زرآباد پس از ۱۸ سال از نعمت برق برخوردار شدند. به مناسبت هفته دولت،۱۲ خانوار عشایری روستای چراغ آباد(لوند) بخش مرکزی شهرستان زرآباد پس از ۱۸ سال از نعمت برق برخوردار شدند. فرماندار زرآباد در ...

به مناسبت هفته دولت،۱۲ خانوار عشایری روستای چراغ آباد(لوند) بخش مرکزی شهرستان زرآباد پس از ۱۸ سال از نعمت برق برخوردار شدند.

به مناسبت هفته دولت،۱۲ خانوار عشایری روستای چراغ آباد(لوند) بخش مرکزی شهرستان زرآباد پس از ۱۸ سال از نعمت برق برخوردار شدند.

فرماندار زرآباد در آیین افتتاح پروژه برق رسانی به روستای چراغ آباد شهرستان زرآباد،گفت: برای راه‌اندازی این پروژه ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

نعمت الله نجاری افزود: روستای عشایری چراغ آباد آخرین روستای بالای ۱۰ خانوار بود که از نعمت برق برخوردار شد و تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار در شهرستان زرآباد برقدار هستند.

وی ادامه داد: چند خانوار این روستا نیز مشکل سجلی دارند که با هماهنگی انجام شده توسط ثبت احوال پس از استقرار اداره ثبت احوال شهرستان،مشکل سجلی این چند خانوار نیز برطرف می شود.

وی افزود: چندین منطقه عشایرنشین نیز به دلیل صعب العبور بودن در شهرستان زرآباد از طریق پنل خورشیدی از نعمت روشنایی برخوردار هستند.

بازدیدها: ۲۹۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi