تاریخ انتشار:17 آبان 1400در 8:43 ق.ظ کد خبر:23123

۱۰شهردار در استان کرمان منصوب شدند

📋طی احکامی از سوی دکتر زینی‌وند؛ 👈 ۱۰ شهردار در استان کرمان منصوب شدند 🛑 با انتصاب ۱۰ شهردار دیگر، مجموع احکام صادره برای ۴۳ شهردار در استان کرمان قطعی شد. 💠 #استاندارکرمان طی احکام جداگانه‌ای شهرداران دهکهان، اختیارآباد، زنگی‌آباد، ماهان، علی‌آباد صوغان، جوزم، چترود، بلورد، هماشهر و ...

📋طی احکامی از سوی دکتر زینی‌وند؛

👈 ۱۰ شهردار در استان کرمان منصوب شدند

🛑 با انتصاب ۱۰ شهردار دیگر، مجموع احکام صادره برای ۴۳ شهردار در استان کرمان قطعی شد.

💠 #استاندارکرمان طی احکام جداگانه‌ای شهرداران دهکهان، اختیارآباد، زنگی‌آباد، ماهان، علی‌آباد صوغان، جوزم، چترود، بلورد، هماشهر و راین را منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، با حکم دکتر علی زینی‌وند استاندار کرمان، “مسلم بارخدا” به سمت شهردار دهکهان، “قاسم بابایی راینی” به سمت شهردار اختیارآباد، “مجتبی دوست‌محمدی باداموئیه” به سمت شهردار زنگی‌آباد و “حمید معین‌الدینی” به سمت شهردار ماهان منصوب شدند.
همچنین استاندار کرمان “اسحاق خدابخشی” را به سمت شهردار علی‌آباد صوغان، “علی فتحی” را به سمت شهردار جوزم، “محمدرضا میرزاده” را به سمت شهردار چترود، “محمدنبی بلوردی” به سمت شهردار بلورد، “سیدمرتضی مداحی” به سمت شهردار هماشهر و “مهدی قائمی” به سمت شهردار راین منصوب کرد.
در حکم ابلاغی استاندار کرمان برای شهرداران آمده است: امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به توسعه و عمرانی شهری، مراقبت در انضباط مالی، مطالعات و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های دولت محترم میسر گردد.
توفیقات روز افزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم.

بازدیدها: ۸۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi