تاریخ انتشار:28 آبان 1400در 10:04 ب.ظ کد خبر:23183

استاندار سیستان وبلوچستان به قصرقند آمد

💢بازدید سرزده استاندار سیستان و بلوچستان از شهرستان قصرقند ✍سعیدبلوچزهیمکران_قصرقند ⏪دکتر حسین مدرس خیابانی استاندار، باتفاق مدیران کل برای حل مشکلات وارد شهرستان شده و در محل حاجی آبادِ ساربوک مورد استقبال فرماندار ،معاونین ، بخشداران و اعضای شورای تامین و اداری قرار گرفت صبح امروز جمعه ۲۸ ...

💢بازدید سرزده استاندار سیستان و بلوچستان از شهرستان قصرقند

✍سعیدبلوچزهی
مکران_قصرقند

⏪دکتر حسین مدرس خیابانی استاندار، باتفاق مدیران کل برای حل مشکلات وارد شهرستان شده و در محل حاجی آبادِ ساربوک مورد استقبال فرماندار ،معاونین ، بخشداران و اعضای شورای تامین و اداری قرار گرفت

صبح امروز جمعه ۲۸ آبانماه استاندار سیستان و بلوچستان باتفاق سایگانی سرپرست فرمانداری ، قادری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ایی ،معاونین فرماندار، بخشداران و اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان از ظرفیت ها و مشکلات در حوزه های زیربنایی بازدید نموده و طی تماس تلفنی با مدیران کل ،دستور ویژه ایی برای حل مشکلات صادر نمودند.

⏪بازدید از محل اجرای پل حمیری که در هنگام بارندگی ارتباط مرکز دهستان با بخش ساربوک قطع می گردد

⏪بازدید از مرکز درمان بستر دمبیگان که فاقد پزشک و چارت سازمانی می باشد .و دستور تلفنی استاندار به رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر جهت تامین نیروی انسانی و راه اندازی مرکز.

⏪بازدید از نقطه تخریب شده سیل بند حفاظتی شهر قصرقند که در دو نقطه تخریب شده است و نیاز به بازسازی دارد و دستور تلفنی استاندار محترم به مدیرعامل آب منطقه ای جهت بازدید و حل مشکل.

⏪بازدید از محل اجرای پروژه بیمارستان ۶۴ تختخوابی قصرقند و تاکید فرماندار قصرقند بر ارتقاء شاخص های بهداشتی و درمانی با تسریع در اجرای پروژه.

⏪بازدید از واحد تولیدی پرورش مرغ گوشتی قصرقند و تاکید استاندار محترم بر افزایش واحد های تولیدی.

⏪بازدید از پروژه اجرای خط انتقال گاز ایرانشهر – چابهار در حوزه سرزمینی شهرستان قصرقند و تاکید فرماندار قصرقند بر جانمایی دو شیر انتظار برای گازرسانی به شهرستان و بخش تلنگ.

⏪بازدید از گردنه گواتکش کاجو که موجب واژگونی خودروها و فوت چندین نفر از عزیزان روستایی شده است و همچنین قول مدیرکل راهداری و پیمانکار جهت اتمام کار تا پایان سال جاری.

⏪همچنین با پیشنهاد سایگانی سرپرست فرمانداری قصرقند و دستور استاندار محترم، قادری مدیر کل راهداری و حمل و جاده ایی قول تسریع و زیر سازی و آسفالت مسیر دسترسی تلنگ به قصرقند در کمترین زمان ممکن را دادند.

بازدیدها: ۵۸

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi