تاریخ انتشار:۳۰ مهر ۱۳۹۳در ۴:۲۷ ب٫ظ کد خبر:2446

واژگونی مرگبار وانت حامل دانش‌آموزان

واژگونی مرگبار وانت حامل دانش‌آموزان روزگذشته بر اثر واژگونی یکدستگاه وانت حامل دانش‌آموزان در قلعه گنج استان کرمان 3 دانش‌آموز جان باختند و 3 تن دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند. برابر اعلام مرکز فرماندهی و کنترل پلیس کرمان، ساعت 16 و 30 دقیقه روز دوشنبه یکی ...
واژگونی مرگبار وانت حامل دانش‌آموزان

روزگذشته بر اثر واژگونی یکدستگاه وانت حامل دانش‌آموزان در قلعه گنج استان کرمان ۳ دانش‌آموز جان باختند و ۳ تن دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

برابر اعلام مرکز فرماندهی و کنترل پلیس کرمان، ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه یکی از اهالی روستای آزادشهر شهرستان قلعه گنج با پلیس تماس گرفته و یک مورد تصادف منجر به فوت را گزارش کرد.

در پی این تماس بلافاصله تیم‌های گشت انتظامی و پلیس‌راه به همراه تیم‌های امداد و نجات به صحنه اعزام شدند.

در بررسی صحنه تصادف از سوی پلیس مشخص شد یک دستگاه خودرو پیکان وانت به رانندگی فردی ۳۵ ساله در حالی که تعدادی مسافر دانش‌آموز در قسمت بار خودرو سوار کرده و از طرف کهنوج به سمت قلعه‌گنج در حال حرکت بوده از مسیر منحرف و واژگون شد.

بر اثر این حادثه، «یونس چلیپا» فرزند محمد ۱۵ ساله، «علیرضا چلیپا» فرزند رضا ۱۶ ساله حین انتقال و «دانیال غلامی» فرزند اسحاق ۱۵ ساله در بیمارستان جان باختند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، این گزارش حاکیست در این واژگونی،«یونس پیش‌بین» فرزند ناصر ۱۵ ساله، «مظاهر محمودی» فرزند پیرداد ۱۴ ساله و «شهرام غلامی» فرزند ابراهیم ۱۶ساله نیز در این حادثه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

کارشناس تصادفات ناتوانی راننده در کنترل خودرو را علت وقوع این حادثه اعلام کرد

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi