تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۳در ۱۲:۲۲ ب٫ظ کد خبر:3153

مجتمع های فرهنگی در فعالیت های مختلف نقش محوری دارند

مجتمع های فرهنگی در فعالیت های مختلف نقش محوری دارند شوباد نیوز به نقل از  - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان،گفت: مجتمع های فرهنگی در فعالیت های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نقش محوری دارند. حجت الاسلام سید احمد حسینی روز شنبه در گفت ...

مجتمع های فرهنگی در فعالیت های مختلف نقش محوری دارند

شوباد نیوز به نقل از  – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان،گفت: مجتمع های فرهنگی در فعالیت های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نقش محوری دارند.

حجت الاسلام سید احمد حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه در حال حاضر پنج مجتمع فرهنگی در شهرستان های جیرفت، عنبرآباد، منوجان، رودبار جنوب و کهنوج فعال هستند، افزود: این مجتمع ها در سال های اخیر مورد استقبال هنرمندان و سایر اقشار جامعه قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی قلعه گنج با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است، افزود: تلاش بر این است عملیات اجرایی این مجتمع تا پایان سال جاری با برنامه ریزی انجام شده به پایان برسد.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: شهرستان فاریاب در جنوب استان کرمان تنها منطقه ای است که از وجود مجتمع فرهنگی بهره مند نیست.

وی ادامه داد: سعی ما بر این است در مرحله نخست چارت سازمانی اداره این شهرستان مصوب و بعد از آن مراحل ساخت مجتمع فرهنگی در شهرستان فاریاب آغاز شود.

وی با اشاره به وجود یک سالن مجهز چند منظوره در هر مجتمع فرهنگی، گفت: این سالن ها علاوه بر انجام اقدامات فرهنگی، محلی برای برگزاری سایر برنامه ها و نشست های مختلف اقتصادی، اجتماعی و غیره به شمار می روند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، با بیان اینکه در این منطقه سینمای فعال وجود ندارد، تصریح کرد: مجتمع های فرهنگی به منظور اکران فیلم به تجهیزات سینمایی مجهز شده اند.

وی با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را در جبهه نرم علیه نظام جمهوری اسلامی بکار گرفته است، گفت: یکی از اهداف دشمن انحراف جوانان است و انجام فعالیت های فرهنگی بهترین راه مقابله با این تهاجم است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان خاطرنشان کرد: این اداره کل در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه توسعه فعالیت های فرهنگی تمام تلاش خود را بکار گرفته است که در این راستا نیز دستاوردهای خوبی داشته ایم.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به صورت مستقل از مرکز این استان فعالیت می کند که در این راستا هفت شهرستان جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، فاریاب، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب را تحت پوشش دارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi