تاریخ انتشار:۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۴:۳۹ ب٫ظ کد خبر:5154

آزمون سراسری قرآن کریم در جنوب کرمان برگزار شد

آزمون سراسری قرآن کریم در جنوب کرمان برگزار شد جیرفت - ایرنا - پنجمین دوره آزمون سراسری قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفت شهرستان جنوبی کرمان برگزار شد. رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جیرفت و مسوول دفتر قرآن ...

آزمون سراسری قرآن کریم در جنوب کرمان برگزار شد

جیرفت – ایرنا – پنجمین دوره آزمون سراسری قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفت شهرستان جنوبی کرمان برگزار شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جیرفت و مسوول دفتر قرآن و عترت جنوب کرمان روز جمعه در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در این آزمون که امروز در هفت حوزه برگزار شد یکهزار و ۴۶۰ قرآن آموز شرکت کردند.

حجت الاسلام جعفر نیک نفس افزود: حوزه های آزمون جنوب کرمان در شهرستان های جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، اداره زندان و دهستان اسفندقه جیرفت است.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون در دو بخش حفظ قرآن کریم و ترجمه و مفاهیم برگزار شد و پس از برگزاری پاسخنامه ها برای تصحیح به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال و افرادی که موفق به کسب امتیاز لازم شوند از سوی این معاونت برای آنها گواهینامه قبولی صادر می شود.

وی گفت: سال گذشته نیز یکهزار و ۱۶۰ نفر در چهارمین دوره آزمون سراسری قرآن کریم در جنوب کرمان شرکت کردند.

نیک نفس بیان کرد: بنا بر تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص توسعه فعالیت های قرآنی و تربیت حافظان و قاریان قرآن کریم این آزمون هم در راستای تاکیدات معظم له برگزار شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi