تاریخ انتشار:۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۷:۵۰ ب٫ظ کد خبر:5419

سفیر جنوب: صرفه جویی نکنیم ، تابستان سخت هرمزگان در راه است

سفیر جنوب: صرفه جویی نکنیم ، تابستان سخت هرمزگان در راه است بندرعباس- روزنامه سفیر جنوب در جدیدتری شماره خود نوشت: مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب هرمزگان گفته است در صورتی که مدیریت مصرف در بخش خانگی و تجاری صورت نگیرد ، در فصل تابستان با مشکل ...

سفیر جنوب: صرفه جویی نکنیم ، تابستان سخت هرمزگان در راه است

بندرعباس- روزنامه سفیر جنوب در جدیدتری شماره خود نوشت: مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب هرمزگان گفته است در صورتی که مدیریت مصرف در بخش خانگی و تجاری صورت نگیرد ، در فصل تابستان با مشکل جدی تامین آب رو به رو خواهیم بود.

این نشریه یاد آورشد: حسین خادمی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران در بندرعباس اظهارداشته ، هم اکنون شش شهر در هرمزگان با مشکل آب مواجه می باشند که این شهرها شامل بندرعباس ، بندرخمیر ، رویدر ، جاسک ، سیریک و قلعه قاضی هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هشت شهر نیز در آستانه بحران کمبود آب هستند ، خاطرنشان کرد: میزان آب تولید در هرمزگان روزانه یک هزار و ۹۳۰ لیتر در ثانیه می باشد ، در حالی که نیاز استان دو هزار و ۴۰۰ لیتر در ثانیه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان ، تجهیزات کاهنده مصرف را یکی از راه های صرفه جویی در مصرف آب عنوان کرد که استفاده از این تجهیزات روزانه ۲۰ لیتر صرفه جویی برای هر واحد مسکونی به دنبال دارد.

هم اکنون ۲۲۰ هزار مشترک تجاری و خانگی تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب هرمزگان قرار دارند. ک/۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi