تاریخ انتشار:۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۷:۰۳ ب٫ظ کد خبر:5549

شرور مسلح در دام پلیس جیرفت

شرور مسلح در دام پلیس جیرفت فرمانده انتظامی جیرفت استان کرمان از دستگیری یک شرور فراری و سابقه دار پس از ۳ سال شرارت ، طی عملیات پلیس این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی جیرفت استان کرمان از دستگیری یک شرور فراری و سابقه دار پس ...
فرمانده انتظامی جیرفت استان کرمان از دستگیری یک شرور فراری و سابقه دار پس از ۳ سال شرارت ، طی عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی جیرفت استان کرمان از دستگیری یک شرور فراری و سابقه دار پس از ۳ سال شرارت ، طی عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.به گزارش خبرنگاران کرمان و بنا به اعلام پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ مهریار سعیدی در تشریح این خبر گفت : ماموران پلیس اطلاعات وامنیت شهرستان پس از ماه ها کار اطلاعاتی و بهره گیری از شگرد های پلیسی، توانستند محل یک شرور فراری راکه مدت ها تحت تعقیب مقامات قضایی بود شناسایی کنند.

وی افزود :ماموران در یک اقدام پلیسی، شروررادستگیر و یک قبضه سلاح ممنوعه از وی کشف کردند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: ایجاد نا امنی، هتک حیثیت نسبت به نوامیس مردم وانتشار آن در فضای مجازی، رعب و وحشت، تیراندازی منجر به جرح شهروندان ،حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، ،اخاذی، راهبندی، ، ضرب وجرح شهروندان ، آدم ربایی و … از جمله سوابق و شرارت های این شرور فراری است.

سرهنگ سعیدی در پایان گفت: پلیس جیرفت با اجرای عملیات گسترده ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و با تکیه بر حمایت وهمکاری شهروندان قانون مدار با افرادی که نیات پلیدی در سر می پرورانند و در صدد اخلال در نظم و امنیت عمومی هستند برخورد قاطعانه وجدی می کند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi