تاریخ انتشار:۰۴ خرداد ۱۳۹۴در ۶:۴۸ ب٫ظ کد خبر:5640

۷۰۰ سایت خبری مجوزدار در کشور فعالیت می کنند

    حسین انتظامی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: سایر سایتهای فعال در کشور نیز باید در راستای اخذ مجوز تشویق شوند و سایت فعالان این حوزه که فاقد مجوز هستند باید فیلتر شود ... حسین انتظامی ...

 

 

حسین انتظامی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: سایر سایتهای فعال در کشور نیز باید در راستای اخذ مجوز تشویق شوند و سایت فعالان این حوزه که فاقد مجوز هستند باید فیلتر شود …

حسین انتظامی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: سایر سایتهای فعال در کشور نیز باید در راستای اخذ مجوز تشویق شوند و سایت فعالان این حوزه که فاقد مجوز هستند باید فیلتر شود.

وی با بیان اینکه هر چند شناسایی پنج هزار سایت در کشور مقدور نیست گفت: رعایت قانون و اعمال آن ضروری است و باید مردم در این بخش مشارکت کرده و سایتهای فاقد مجوز را معرفی کنند.

وی اظهار کرد: رعایت اخلاق حرفه ای و رسانه ای امری مهم بوده و ارائه کارهای حرفه ای برای ما دارای اهمیت است.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت بسته های حمایتی خوبی برای حمایت از مطبوعات دارد و نشریاتی که دارای برخی فاکتورهای خاص باشند دارای اولویت در رسیدگی به درخواست هایشان هستند همچنین یارانه این نشریات به سه برابر افزایش می یابد.

انتظامی اضافه کرد: نشریاتی که در زمینه های مذهبی، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس فعالیت می کنند، نشریات مروج سبک زندگی ایرانی اسلامی، نشریات مروج زبان و ادبیات فارسی، نشریاتی که به ارتقای سطح علمی جامعه و سوادآموزی کمک می کنند و همچنین نشریاتی که در جوار مرزهای کشور واقع هستند می توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi