تاریخ انتشار:۰۸ خرداد ۱۳۹۴در ۱:۰۰ ب٫ظ کد خبر:5691

احداث زورخانه در شهرستانهای جنوب کرمان

رئیس هیات پهلوانی زورخانه‌ای استان کرمان: تفاهم‌نامه احداث زورخانه در شهرستان‌های جنوب استان کرمان منعقد شد خبرگزاری تسنیم: رئیس هیات پهلوانی زورخانه‌ای استان کرمان از امضای تفاهم نامه مشترک با فرمانداران جنوب استان برای تاسیس زورخانه در این شهرستان‌ها خبر داد. سرهنگ محسن مساحی در گفت‌وگو با خبرنگار ...

زورخانه

رئیس هیات پهلوانی زورخانه‌ای استان کرمان:

تفاهم‌نامه احداث زورخانه در شهرستان‌های جنوب استان کرمان منعقد شد

خبرگزاری تسنیم: رئیس هیات پهلوانی زورخانه‌ای استان کرمان از امضای تفاهم نامه مشترک با فرمانداران جنوب استان برای تاسیس زورخانه در این شهرستان‌ها خبر داد.

سرهنگ محسن مساحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان از امضای تفاهم نامه مشترک با فرمانداران شهرستان‌های جنوب استان برای تاسیس زورخانه خبر داد.

رئیس هیات پهلوانی زورخانه‌ای استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در این تفاهم نامه مقرر شده است هر یک از این شهرستان‌ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان ظرف مدت یک سال زورخانه‌ای در شهرستان‌های مذکور احداث کنند.

وی با بیان اینکه فرمانداران با اعطای زمین برای تأسیس این زورخانه‌ها موافقت کرده‌اند،گفت: طی یک سال این زورخانه‌ها ساخته می‌شوند.

مساحی با اشاره به استقبال فرمانداران شهرستان‌های کهنوج، قلعه‌گنج و رودبار جنوب تصریح کرد: بنا به گفته فرماندار قلعه گنج با کمک خیرین دو زورخانه در این شهرستان احداث می‌شود.

انتهای پیام/ج

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi