تاریخ انتشار:۱۰ خرداد ۱۳۹۴در ۲:۴۲ ب٫ظ کد خبر:5734

روابط عمومی وزارت اطلاعات:مطلب نقل شده از وزیر اطلاعات درباره جابجایی وی کذب محض است

روابط عمومی وزارت اطلاعات: مطلب نقل شده از وزیر اطلاعات درباره جابجایی وی کذب محض است روابط‌ عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد، مطلبی منتشره در برخی سایت ها به نقل از وزیر اطلاعات در همایش فرمانداران مبنی بر این که «برخی از مجموعه‌ها که دستی بر انتخابات ...

روابط عمومی وزارت اطلاعات:

مطلب نقل شده از وزیر اطلاعات درباره جابجایی وی کذب محض است

روابط‌ عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد، مطلبی منتشره در برخی سایت ها به نقل از وزیر اطلاعات در همایش فرمانداران مبنی بر این که «برخی از مجموعه‌ها که دستی بر انتخابات دارند، به دنبال جایگزینی برای وزیر اطلاعات هستند»،کذب محض است.

خبرگزاری فارس: مطلب نقل شده از وزیر اطلاعات درباره جابجایی وی کذب محض است

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس روابط‌ عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد روز گذشته در برخی از سایت‌های خبری، مطلبی به نقل از وزیر اطلاعات در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور به این مضمون نقل شده است که «برخی از مجموعه‌ها که دستی بر انتخابات دارند، به دنبال جایگزینی برای وزیر اطلاعات هستند»، به آگاهی می رساند، نقل قول مزبور کذب محض است و وزیر محترم اطلاعات، چنین مطلبی را در سخنرانی خود بیان ننموده است .
این گونه اطلاع رسانی ها در سالی که همه ی مردم عزیز و مسئولین محترم تلاش می نمایند اقتدار عمومی کشور را در برگزاری انتخابات پرشکوه به نمایش گذارند و در سالی که مزیّن به نام هم دلی و هم زبانی شده است، زیبنده ی فضای رسانه ای کشور نمی باشد. از دست اندرکاران سایت های خبری و رسانه های ارتباط جمعی، درخواست می شود نسبت به اصل مقدس « امانت داری » در نقل قول ها و درج اخبار توجه شود .
ضمناً، وزارت اطلاعات پی گیری حقوقی این مسئله از مراجع ذیصلاح را در دستور کار خود قرار داده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi