تاریخ انتشار:۱۰ تیر ۱۳۹۴در ۲:۰۳ ب٫ظ کد خبر:6254

هشدارهای پلیسی مبارزه با مواد مخدر

هشدارهای پلیسی مبارزه با مواد مخدر بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ۱ـ جوانان ، بدن شما مزرعه ای زیبا و شاداب است ، که باید خیلی مواظبش باشید و نگذارید مواد سمی مانند سیگار وارد آن شود وآن را خراب کند . ۲ ـ به بدن خود ...

هشدارهای پلیسی مبارزه با مواد مخدر

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر۱۴-۱۰-۲-۱۷۳۵۳۷۸۱۳۲۱۴۱۴-۵۹۶۵۸۷۰

۱ـ جوانان ، بدن شما مزرعه ای زیبا و شاداب است ، که باید خیلی مواظبش باشید و نگذارید مواد سمی مانند سیگار وارد آن شود وآن را خراب کند .

۲ ـ به بدن خود احترام بگذاریدو اجازه ندهید آن را مواد مخدر و افیونی از بین ببرد .

۳ ـ مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکرکردن را از دست می دهد و به هدف های بزرگ و اصلی خود نمی رسد .

۴ ـ بیاید در خانه و خانواده به فرزندانمان قدرت و جرات نه گفتن را به پیشنهادهای نادرست یاد بدهیم .

۵ ـ اعتیاد به مواد روانگردان (شیشه) یکی از خطرناک ترین اعتیاد است و ترک آن مستلزم سختی و هزینه های زیاد است .

۶ ـ تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد روان گردان ( شیشه ) برای تقویت حافظه ، استفاده در شب امتحان و لاغری در مراکز پرورش اندام باعث اعتیاد و بوجود آمدن مشکلات زیاد زندگی برای فرد ، خانواده و جامعه می گردد .

۷ ـ مصرف مواد روان گردان( شیشه ) باعث سوء ظن شدید به فرد به ویژه نسبت به زن ، خواهر و مادر و … شده و با درگیری و خشونت خانگی مواجه خواهد شد .

۸ ـ مصرف مواد روان گردان ( شیشه) و وجود حساسیت نا شناخته با یکبار مصرف باعث می شود شخص به اغماو کما رفته و حتی باعث مرگ می شود .

۹ ـ تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدردر خصوص عدم داشتن اعتیاد و نداشتن عوارض جسمانی و روانی درحالی که مصرف روان گردان (شیشه ، اکستازی ) به شدت اعتیاد زا و عوارض بسیار خطرناک جسمانی و بیماری روانی دارد .

۱۰ ـ مصرف مواد مخدر از جمله روان گردان و سایر مواد افیونی مختص به یک قشر از اقشار جامعه نمی باشد داشتن ثروت ، تحصیل ، شغل و … ملاک عدم مصرف مواد مخدر نیست .

 

 

(( معاونت اجتماعی پلیس شهرستان کهنوج ))

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi