تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۴در ۳:۴۹ ق٫ظ کد خبر:6418

هشدار امیری کهنوج به وزیر کشاورزی

    پایگاه خبری مکران به نقل ازخبرگزاری ایسنا:امیری کهنوج نماینده کهنوج و عارفی نماینده جیرفت به وزیر کشاورزی:‌تسریع در آزادسازی آب پشت آب بندهای دو سرشاخه های حوزه انتخابیه و تسریع در پرداخت وجه خرید تضمینی سیب و پیاز سازمان تعاون روستایی. خضری نماینده پیرانشهر به ...

 

 

پایگاه خبری مکران به نقل ازخبرگزاری ایسنا:امیری کهنوج نماینده کهنوج و عارفی نماینده جیرفت به وزیر کشاورزی:‌تسریع در آزادسازی آب پشت آب بندهای دو سرشاخه های حوزه انتخابیه و تسریع در پرداخت وجه خرید تضمینی سیب و پیاز سازمان تعاون روستایی.

خضری نماینده پیرانشهر به وزیر نیرو: تسریع در حل مشکل شبکه توزیع و انتقال برق شهرستان های پیرانشهر و سردشت و تسریع در حل مشکلات زمین های کشاورزی، باغات، معادن و حریم سدهای حوزه انتخابیه، به وزیر آموزش و پرورش : تسریع در برقراری و پرداخت فوق العاده نوار مرزی کارکنان آموزش و پرورش در شهرستان مرزی پیرانشهر و سردشت.

بهمنی نماینده سراب به وزیر کشور: توضیح علت عدم توجه و تامین اعتبارات شهرداری های سراب ، مهران و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: توضیح علت دیجیتال نبودن تلفن های منطقه روستاهای حوزه انتخابیه و به وزیر اقتصاد : توضیح علت عدم ارائه برنامه برای نحوه واگذاری تسهیلات به کشاورزان و روستاییان .

نجف نژاد نماینده بابلسر به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در پرداخت قدر السهم ، احداث پل چهارم بابلسر به شهرداری بابلسر.

مددی نماینده میانه به وزیر تعاون،: توضیح علت عدم پاسخگویی مسئولان وزارت تعاون به مطالبات مردم و نمایندگان.

سعیدی نماینده تبریز به وزیر دفاع :‌توضیح علت عدم توجه به وضعیت پالایشگاه پتروشیمی تبریز که منجربه استمرار آلودگی محیط‌زیست شده است.

دامادی نماینده ساری به وزیر نیرو: توضیح علت بی توجهی وزارت نیرو به تذکرات مکرر راجع به وضعیت نابسامان برق و آب در شهرستان های ساری و میان درود و لزوم مدیریت آبهای سطحی استان مازندران ،به وزیر بهداشت:‌توضیح علت وضعیت نابسامان درمان در حوزه انتخابیه و به وزیر تعاون :‌توضیح علت تاخیردر پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد.

درویش پور نماینده ایذه و باغ ملک به رئیس جمهور: توضیح علت عدم اجرای بند د تبصره یازده قانون بودجه سال ۹۳ در مورد امهال تسهیلات کشاورزان به وزیر جهاد کشاورزی: توضیح علت بی رویه قیمت نهاده های کشاورزی.

فیروزی نماینده نطنز به وزیر نیرو:‌ تسریع درحل مشکل آب شهرستان نطنز.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر آموزش و پرورش :‌ بازنگری در حذف میزان ۵ درصد افزایش سنواتی و حذف رتبه تشویقی فرهنگیان بسیجی و ۲۰ درصد تشویقی ارزش یابی سالانه و اضافه کاری در مدارس و لزوم صدور حکم بازنشستگی بر اساس آخرین کارگزینی و تسریع در اجرای طرح رتبه بندی پس از هماهنگ سازی حقوق و مزایا ، به وزیر امور اقتصادی: لزوم پرداخت معوقه ماه اول به فرهنگیان که تحت عنوان مالیات کسر شده است و تسریع در رسیدگی به وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان و ارائه گزارش به اعضا، به وزرای تعاون و بهداشت: بررسی وضعیت بیمه های درمان عام و تکمیلی فرهنگیان شاغل و بازنشسته، به رئیس جمهور: لزوم اصلاح نحوه پرداخت حق بازنشستگی و پاداش پایان خدمت ، تسریع در ارائه راهکاری برای ارتقای وضعیت معیشتی فرهنگیان بازنشسته و لزوم هماهنگ کردن میزان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل و بازنشسته با سایر کارکنان دولت، به وزیر کشور: تسریع در صدور مجوز کانون صنفی معلمان .

بیرانوند نماینده بروجرد به وزیر نیرو:‌جلوگیری از برداشت های غیر قانونی آب از رودخانه ها و سفره های آب زیرزمینی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی : جلوگیری از عزل و نصب های سیاسی و انتخاباتی در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان لرستان به ویژه بروجرد.

جعفری نماینده بجنورد به وزیر نیرو:‌لزوم توجه به تامین اعتبار در حوزه آب شرب روستایی با توجه به گرمای شدید فصل تابستان و کاهش نزولات جوی، به وزیر کشور: جلوگیری از رفتارهای نامناسب برخی از فرمانداران که شائبه جانبداری انتخاباتی را القاء می‌کند.

عبدی نماینده خرم آباد به رئیس جمهور : تسریع درمحقق کردن بند ۵ تبصره بودجه ۹۴ جهت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی .

اکبریان نماینده کرج به وزیر نفت:‌ تسریع در راه اندازی شرکت گاز استان البرز به وزیر جهاد کشاورزی: جلوگیری از نابودی صنعت کشاورزی در استان البرز .

موسوی نماینده اهواز به وزیر تعاون: توضیح علت تعویق مجدد پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور.

آریایی نژاد نماینده ملایر به وزیر صنعت: توضیح علت عدم نظارت مناسب در معادن شهرستان ملایر.

مقیمی نماینده بهشهر به وزیر آموزش و پرورش : جلوگیری از فعالیت های سیاسی و انتخاباتی ادارات کل آموزش و پرورش استان مازندران.

قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر دادگستری:‌ توضیح علت اظهارات بیان شده در مصاحبه مدیر کل دادگستری استان خراسان رضوی علیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و به وزرای اطلاعات، خارجه و دفاع: جلوگیری از تردد اتباع غیر مجاز پاکستانی و افغانی در استان آذربایجان غربی

قاضی پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر نفت: تسریع در ارائه گزارش در مورد انفجار پتروشیمی مارون به وزیر صنعت : جلوگیری از اخراج کارکنان معترض در شرکت پارس خودرو

کاشانی نماینده زاهدان به وزیر نفت:‌ تسریع در اجرای طرح گاز رسانی به شهر زاهدان.

جدگال نماینده چابهار به وزیر راه و شهرسازی:‌رسیدگی به لغو اکثر پروازهای تهران – چابهار.

جعفری و ثروتی نمایندگان بجنورد و مانه به وزیر کشور : تسریع در انتخاب افرادی مناسب برای تصدی سمت فرمانداری شهرستان بجنورد.

عارفی نماینده جیرفت به وزیر نیرو: جلوگیری از افت ولتاژ برق در حوزه انتخابیه به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم کمک به خسارت دیدگان ناشی از خشکسالی در مناطق کوهستانی شهرستان های جیرفت و عنبرآباد.

حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر ورزش و جوانان : لزوم رفع موانع وام ازدواج جوانان، به وزیر راه و شهرسازی :‌ضرورت جابجایی و اصلاح مسیر انتهای قطار سریع السیر تهران- اصفهان.

حاجی دلیگانی ، فولادگر ، سالک،‌محجوب و حسینی صدر نمایندگان شاهین شهر ، اصفهان، تهران و خوی به وزیر بهداشت:لزوم تجدید نظر در افزایش هزینه آزمایش های حین کار کارگران.

حاجی دلیگانی، فولادگرو سالک نمایندگان شاهین شهر، اصفهان و تهران به وزیر صنعت: لزوم رسیدگی به وضعیت گروه صنعتی انتخاب و جلوگیری از روند اخراج کارگران.

جوکار نماینده یزد به وزیر علوم : خودداری از محدود کردن تحصیلات تکمیلی و دوره دکتری در دانشگاه پیام نور و به رئیس‌جمهور: واگذاری تخصیص ۵۰۰ میلیون دلار مصوبه مجلس از صندوق توسعه برای آبرسانی روستاها توسط وزارت نیرو.

ثروتی نماینده بجنورد به وزیر جهاد کشاورزی : پرداخت پول گندم تحویلی به سوله ها و انبارها و پرداخت وجوه تاخیری بر اساس نرخ بانکی.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi