تاریخ انتشار:۰۹ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:645

اهانت مفتی”جهاد نکاح» به قرآن و پیامبر(ص)

اهانت مفتی”جهاد نکاح» به قرآن و پیامبر(ص) محمد العریفی صاحب فتوای جهاد نکاح در کلیپی که به سرعت در فضای مجازی در حال نشر است قرآن را به تمسخر گرفته و به پیامبر توهین کرده است. به گزارش افکارنیوز، «محمد العریفی» مفتی خبیث وهابی، همان کسی که ...
اهانت مفتی”جهاد نکاح» به قرآن و پیامبر(ص)
محمد العریفی صاحب فتوای جهاد نکاح در کلیپی که به سرعت در فضای مجازی در حال نشر است قرآن را به تمسخر گرفته و به پیامبر توهین کرده است.
اهانت مفتی”جهاد نکاح» به قرآن و پیامبر(ص)

به گزارش افکارنیوز، «محمد العریفی» مفتی خبیث وهابی، همان کسی که برای اولین بار فتوای جهاد نکاح را صادر کرد، در آخرین سخنرانی خود قرآن را به تمسخر گرفت و گفت: من به افتخار پیامبرمان سوره ای را به قرآن اضافه می کنم و این سوره را “تفاح” به معنای سیب می نامم.

محمد العریفی در کلیپ پخش شده، این مفتی خبیث، با لحنی مضحک خطاب به پیامبراکرم(ص) می گوید: “یامحمد” می خواهم سوره ای را به شما تقدیم کنم و آن را تفاح بنامم.

وی در سخنانی موهون گفته : پیغمبر هنگامی که می خواست به آپارتمان خود برود، کلید خود را گم کرد، بعد از آن سیبی خورد و کلیدخود را پیدا کرد.

این کلیپ که به سرعت درحال نشر در فضای مجازی است خشم مسلمانان را برافروخت و باعث شد العریفی را یک تکفیری تمام عیار بخوانند و از او برائت جویند.

کد مطلب: ۳۵۲۳۱۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi