تاریخ انتشار:۲۳ شهریور ۱۳۹۴در ۶:۳۶ ب٫ظ کد خبر:7215

کارگاه مشورتی تدوین برنامه مدیریت زیست بومی تالاب رود شور- شیرین و حرای میناب

به گزارش خبرنگار مکران از میناب :سومین کارگاه مشورتی تدوین برنامه مدیریت زیست بومی تالاب رود شور- شیرین و حرای میناب با حضور محسن سلیمانی روزبهانی مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران ، در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه میناب برگزار شد. سلیمانی روزبهانی مدیر ...

۲۰۱۵-۰۹-۱۴ ۱۰٫۲۶٫۴۲
به گزارش خبرنگار مکران از میناب :سومین کارگاه مشورتی تدوین برنامه مدیریت زیست بومی تالاب رود شور- شیرین و حرای میناب با حضور محسن سلیمانی روزبهانی مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران ، در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه میناب برگزار شد.
سلیمانی روزبهانی مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران گفت: یکی از اقدامات کلیدی که دولت و به ویژه سازمان حفاظت از محیط زیست برای نجات و احیاء تالاب های در طول سالیان گذشته اتخاذ کرده ، موضوع استقرار مدیریت زیست بومی برای تالاب های کشور است و این نگاه از آنجایی نشأت می گیرد که ما باید برای نجات تالاب های کشور فضای مناسبی را برای مشارکت کلیه دست اندرکاران و ذی نفعان فراهم کنیم که از این بین ما فعلا روی ۱۲ تالاب منتخب کشور کار می کنیم که یکی از آن تالاب های منتخب ، مجموعه تالاب های رود شور- شیرین و حرای میناب است که توی این فرایند استقرار مدیریت زیست بومی مجموعه کارگاه های مشورتی با کمک تمامی ذی نفعان برگزار می شود.
وی افزود: هدف آن تدوین یک برنامه مدیریت جامع این مجموعه تالاب ها با کمک کلیه دست اندرکاران است چون در این برنامه های جامع مدیریتی وظایف و مسئولیت های مشخصی برای تک تک دستگاه ها ی کلیدی و ذی نفعان کلیدی پیش بینی می شود و این وظایف ها با کمک خود آنها نگارش و تدوین می شود.
سلیمانی ادامه داد که : امیدواریم با این طرح بتوانیم شاهد مدیریت و احیاء تالاب های کشور و همچنین تالاب رود شور- شیرین و حرای میناب باشیم.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP