تاریخ انتشار:۱۳ مهر ۱۳۹۴در ۴:۰۶ ب٫ظ کد خبر:7567

گرامیداشت جان باختگان حادثه منا

شب گذشته مراسم گرامیداشت جان باختگان حادثه منا ، با حضور حجت الاسلام والمسلمین زندوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان در مسجد امام میناب برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین زندوی ضمن عرض تسلیت به به همه مردم گفت: خاندان آل سعود ، خاندان پستی است که ...

JPEG.PNG25

شب گذشته مراسم گرامیداشت جان باختگان حادثه منا ، با حضور حجت الاسلام والمسلمین زندوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان در مسجد امام میناب برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین زندوی ضمن عرض تسلیت به به همه مردم گفت: خاندان آل سعود ، خاندان پستی است که از جانب استعمار قدرت گرفته اند.
وی افزود : اینها برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان جهان و کشتار آنها به وجود آمده اند ، امروز آل سعودی به خوبی نقش نوکری استبداد را اجرا می کند.
زندوی ادامه داد که: با پول هایی که آل سعود از حاجیان بدست می آورد داعش و هزاران گروه خبیس دیگر به وجود می آورند تا به جان امت های اسلامی بیفتند.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: خانه ایی را که خدا برای همه موجودات امن قرار داده ، اما باید حاجیان و آنانی که برای مناسک حج رفتند اینگونه بدست این نامردان تلف شوند ، قطعا این مسئله تعمدی بوده است ، چطور امکان دارد ۵ هزار نفر از نبودن امکانات تلف شوند که این یک جنایت است.
وی گفت: اینها مظهر شیطانند، آل سعود سرمایه های اسلامی را خرج مخالفت با اسلام می کند ، همان راهی که بنی امیه رفت و بنام اسلام بدترین ضربه را به اسلام زدند
زندوی ادامه داد که : آل سعود هزاران مسجد در دنیا درست کرده تا دشمن اسلام تربیت کند اما حالا چهره آنان برای مسلمانان نمایان شد و مسلمانان بیدار شدند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi