تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۴در ۵:۰۴ ب٫ظ کد خبر:7909

معاون وزیر ارشاد: حیف است خبرگان بدون حضور سیدحسن خمینی

معاون وزیر ارشاد: حیف است خبرگان بدون حضور سیدحسن خمینی / سایت «انتخاب» نترس است و به دنبال خوشامد مسئولین نیست حجت الاسلام محمدرضا حشمتی معاون وزیر ارشاد از غرفه «انتخاب» در نمایشگاه مطبوعات بازدید بعمل آورد.   حجت الاسلام حشمتی در غرفه «انتخاب» حضور پیدا کرد.حجت ...
حجت الاسلام محمدرضا حشمتی معاون وزیر ارشاد از غرفه «انتخاب» در نمایشگاه مطبوعات بازدید بعمل آورد.

 

معاون وزیر ارشاد: حیف است خبرگان بدون حضور سیدحسن خمینی / سایت «انتخاب» نترس است / «انتخاب» به دنبال خوشامد مسئولین نیست
حجت الاسلام حشمتی در غرفه «انتخاب» حضور پیدا کرد.حجت الاسلام محمدرضا حشمتی معاون وزیر ارشاد از غرفه «انتخاب» در نمایشگاه مطبوعات بازدید بعمل آورد.

حشمتی در رابطه با انتخابات های پیش رو در اسفندماه گفت: به نظر بنده، مردم از افراط گرایی خسته شده اند و شعار اعتدال را که آقای روحانی و سایت «انتخاب» انتخاب کرده اند را می پسندند، چرامه مطابق با اعتقادات ملت ایران است.

وی افزود: من معتقدم، در این دوره، اقبال مردم به سمت افرادی است که رویکرد اعتدالی دارند و در کنار تخصص از سابقه ی خوب انقلابی برخوردارند.

معاون وزیر ارشاد با اشاره به احتمال کاندیداتوری یادگار امام در انتخابات خبرگان گفت: بسیاری از اندیشمندان منتظر اعلام کاندیداتوری آیت الله سیدحسن خمینی هستند، ما از مریدان ایشان هستیم و دوست داریم ایشان در انتخابات شرکت کنند.

وی در ادامه افزود: حیف است خبرگان بدون حضور سیدحسن خمینی.

حشمتی خاطرنشان کرد: قطعا از حضور یادگار امام در انتخابات خبرگان استقبال می شود، چراکه مردم به یادگاران امام و بیت ایشان بسیار احترام می گذارند.

وی افزود: سیدحسن از افرادی است که همواره در مسیر اعدال بوده و هست. ایشان انسان بسیار دانشمندی است و دلسوز مردم است.

حشتمی همچنین در رابطه با تحریم نمایشگاه مطبوعات از سوی برخی رسانه ها گفت: این حق افراد است که تحریم کنند یا نکنند و حق ما هم این است که نمایشگاه را با قدرت برگزار کنیم .

وی در پایان در رابطه با سایت «انتخاب» گفت: سایت «انتخاب»، حوانان را به خوذ جذب کرده و نترس است.

معاون وزیر ارشاد اضافه کرد: «انتخاب» موضوعات را بخوبی دنبال می کند و جز نخستین سایت هایی است که بسیاری از افراد به آن مراجعه می کنند.

حشمتی تصریح کرد: اخبار سایت «انتخاب» تشریفاتی نیست و گردانندگان آن دنبال خوشامد مسئولین نیستند و من به آن ها خسته نباشید می گویم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi