تاریخ انتشار:۱۳ آذر ۱۳۹۴در ۹:۳۶ ق٫ظ کد خبر:8135

رئال مادرید در آستانه حذف از کوپا دل ری

اشتباه مرگبار رافا بنیتس رئال مادرید با وجود اینکه در بازی رفت دور اول کوپا دل ری در زمین کادیز، ۳-۱ به پیروزی رسید اما احتمالا از این مسابقات کنار گذاشته خواهد شد. به گزارش "ورزش سه"، عجیب ترین اتفاق ممکن در دور اول کوپا ...
اشتباه مرگبار رافا بنیتس

رئال مادرید با وجود اینکه در بازی رفت دور اول کوپا دل ری در زمین کادیز، ۳-۱ به پیروزی رسید اما احتمالا از این مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.


به گزارش “ورزش سه”، عجیب ترین اتفاق ممکن در دور اول کوپا دل ری در حال رخ دادن است. امشب رافا بنیتس ترکیب متفاوتی را در مقابل کادیز به میدان فرستاده و در این ترکیب، نام چریشف(زننده گل اول رئال در بازی امشب)، بازیکن روس رئال نیز به چشم می خورد؛ بازیکنی که به دلیل ۳ کارته بودن در زمان حضورش در ویارئال، نباید امشب برای رئال در کوپا دل ری به میدان می رفت اما اشتباه عجیب رئالی ها و ناآگاهی آنها از این مساله، احتمالا به قیمت حذف غیرمنتظره این تیم از کوپا دل ری تمام خواهد شد.

طبق قوانین فوتبال اسپانیا، در صورت شکایت کادیزی ها از رئال مادرید، این تیم از کوپا دل ری کنار گذاشته می شود. امسال مشابه این اتفاق برای اوساسونا رخ داد و این تیم به دلیل استفاده غیرمجاز از یک بازیکن در دیدار مقابل میراندا، از کوپا دل ری حذف شد.
ابتدا این مساله را کادنا کوپه به اطلاع رساند و سپس در سایر رسانه های اسپانیایی نیز این مساله بازتاب گسترده ای پیدا کرد.

مدیر باشگاه کادیز دقایقی پیش به کانال پلاس گفت که در صورت محرز شدن تخلف رئال، به احترام هوادارانشان از رئال مادرید شکایت خواهند کرد. بدین ترتیب رئال را می توان از همین حالا حذف شده تلقی کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi