تاریخ انتشار:۰۵ مرداد ۱۳۹۳در ۶:۴۱ ب٫ظ کد خبر:83

پروانه فعالیت پنج موسسه قرآن و عترت در جنوب کرمان صادر شد

پروانه فعالیت پنج موسسه قرآن و عترت در جنوب کرمان صادر شد جیرفت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: پنج موسسه جدید فرهنگی قرآن و عترت در این منطقه از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه فعالیت ...

پروانه فعالیت پنج موسسه قرآن و عترت در جنوب کرمان صادر شد

جیرفت – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: پنج موسسه جدید فرهنگی قرآن و عترت در این منطقه از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه فعالیت دریافت کردند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید احمد حسینی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این موسسات شامل موسسه یاران ظهور و موسسه نور معرفت در شهرستان رودبار جنوب، موسسات ستارالعیوب کلرود، اباصالح چینه و لیله القدر کلرود متعلق به شهرستان جیرفت هستند.

وی گفت: پیش از این نیز سه موسسه ام ابیها، قائم آل محمد دقیانوس، متعلق به شهرستان جیرفت و نورالثقلین متعلق به شهرستان کهنوج مجوز فعالیت دریافت کرده بودند.

وی تصریح کرد: فعالیت این موسسات آموزش عمومی قرآن شامل روانخوانی، فصیح خوانی، قرائت ترتیل و تحقیق، حفظ، ترجمه و مفاهیم، آموزش ادبیات عرب، آموزش قرآن صاعد، آموزش نغمات و آموزش احکام است.

حجت الاسلام حسینی گفت: هم اکنون ۱۱ موسسه در انتظار دریافت پروانه فعالیت هستند.

وی افزود: روال اداری کسب پروانه فعالیت موسسات قرآن و عترت زمان بر است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد کسب مجوزهای جدید باشیم.

وی گفت: در حال حاضر سه موسسه قرآن و عترت در جنوب کرمان فعال هستند که با این پنج مجوز جدید تعداد آنها به هشت

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi