تاریخ انتشار:۱۶ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:863

شهروندان صاحب عکس را شناسایی کنند

شهروندان صاحب عکس را شناسايي کنند گروه استان ها-شهروندان در صورت شناسايي صاحب عکس "حميد رضا عبدالوهابي" تبهکار متواري که به اتهام انرژي درماني اقدام به اغفال و اذيت و آزار تعدادي از زنان مي کرد،مراتب را به پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ ...

شهروندان صاحب عکس را شناسایی کنند

گروه استان ها-شهروندان در صورت شناسایی صاحب عکس “حمید رضا عبدالوهابی” تبهکار متواری که به اتهام انرژی درمانی اقدام به اغفال و اذیت و آزار تعدادی از زنان می کرد،مراتب را به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ اطلاع دهند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،در تاریخ پنجم شهریورماه سال ۱۳۹۲پرونده ایی از شعبه ۷ بازپرسی دادسرای ناحیه یک تهران مبنی بر اقدامات مجرمانه مرد جوانی مبنی بر اغفال زنان جوان به بهانه انرژی درمانی از سوی تعدادی از شهروندان به پایگاه یکم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ واصل و به سرعت در دستور کار قرار گرفت.

تحقیقات ماموران و بازجویی از شکات حکایت از آن داشت که مرد تبهکاری به نام “حمید رضا عبدالوهابی” به بهانه انرژی درمانی اقدام به اغفال زنان جوان کرده و ضمن کشاندن آنان به مخفیگاه خود به ایجاد رابطه نامشروع و اذیت و آزار زنان جوان مبادرت نموده است.

سرگرد یزدان سلیمان آبادی رئیس پایگاه یکم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه با اعلام این خبر با اشاره به شناسایی تعدادی از شکات و حجم گسترده اقدامات مجرمانه متهم متواری گفت؛انتشار بدون پوشش تصویر متهم جهت شناسایی از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛لذا از کلیه شهروندان محترم که اطلاعاتی در خصوص محل های تردد و یا مخفیگاه صاحب تصویرِ دارند,درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۲۲۷۰۶۷۵۶و ۲۲۷۰۷۸۱۲در اختیار کارآگاهان ماموران پایگاه یکم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ واقع در میدان قدس،خیابان دربند،کوچه حمید قرار دهند”.

اخبار مرتبط

۶ ديدگاه مطلب براي " شهروندان صاحب عکس را شناسایی کنند " ارسال شده است.

 1. نادر گفت:

  مرسی . چقد نکته بین وچقد مدیر سایت انتقادپذیر.ای ول

 2. ناشناس گفت:

  کاکا تاریخ خبرت اصلاح کن.شهریور سال جاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • پایگاه خبری تحلیلی شوباد نیوز گفت:

   سلام
   تاریخ درسته یکساله که تحت تعقیب است هنوز پیدا نشده

   • رضا گفت:

    اشتباهه.خوب این خبر اصلش مال پارسال بوده پس شما هم اصلاحش کن در شهریورماه سال گذشته.شهریور امسال که هنوز نرسیده پس چطور درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. دوست گفت:

  سلام به بابونه های فاریاب بیا از مطالبش در سایتت استفاده کن

Go to TOP