تاریخ انتشار:۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۰:۱۰ ق٫ظ کد خبر:9947

تجلیل از جانبازان شهرستان میناب

به گزارش مکران :به مناسبت روز جانباز ، مراسم تجلیل از جانبازان شهرستان میناب با حضور مسئولین ، در سالن آمفی۱ تئاتر فرهنگسرای شهید بهشتی برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه توکهور و هشتبندی در این مراسم گفت: این محفل ، محفل نمادها و ...

Capture.PNG21.png1.jpg4

به گزارش مکران :به مناسبت روز جانباز ، مراسم تجلیل از جانبازان شهرستان میناب با حضور مسئولین ، در سالن آمفی۱ تئاتر فرهنگسرای شهید بهشتی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه توکهور و هشتبندی در این مراسم گفت: این محفل ، محفل نمادها و الگوهاست ، با برگزاری چنین مراسماتی باید الگوهای جهاد و شهادت را به نسل جدید بشناسانیم .
وی افزود : اگر کشور ما به اینجا رسیده بخاطر ایثارگری ها و رشادتهای جانبازان است ، پس جوانان باید قدر ؛ صبر ، استقامت و شهامت جانبازان را بدانند.
بارانی ادامه داد که: انتقال آرمانهای انقلاب به نسل بعدی ، هنر انقلاب اسلامی است که با وجود شما یادگاران دفاع مقدس ، حفظ شد.
امام جمعه توکهور و هشتبندی با عنوان کردن اینکه؛ دفاع مقدس برای کشور ما یک گنج است ، اظهار داشت: فرهنگ جهاد و شهادت را باید بیش از پیش ترویج دهیم ، باید جوانان بدانند اینکه گفته می شود ؛ جانباز شهید زنده است یعنی چه؟
حجت الاسلام بارانی اضافه کرد : شما باید پا به پای ولایت بروید و فرهنگ شهادت را در کشور نهادینه کنیم
در پایان با اهداء گل به همه جانبازان حاضر در سالن ، از آنان تجلیل شد.
شهرستان میناب ۴۴۵ جانباز از ۵ درصد تا ۷۰ درصد دارد.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi