تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۵در ۳:۱۹ ب٫ظ کد خبر:11227

سیدمبین میرعرب فعال سیاسی اصلاح طلب؛ جوانان در هر جامعه‎ای نقش تعیین کننده‎ای در آینده آن جامعه دارند/بنده معتقدم جوانانی که دارای دانش و تخصص کافی در حوزه امور شهری و مدیریتی هستند باید در این انتخابات نامزد شوند

سیدمبین میرعرب فعال سیاسی اصلاح طلب؛ جوانان در هر جامعه‎ای نقش تعیین کننده‎ای در آینده آن جامعه دارند/بنده معتقدم جوانانی که دارای دانش و تخصص کافی در حوزه امور شهری و مدیریتی هستند باید در این انتخابات نامزد شوند ضرورت و حمایت جدی از جوانان برای ...

سیدمبین میرعرب فعال سیاسی اصلاح طلب؛
جوانان در هر جامعه‎ای نقش تعیین کننده‎ای در آینده آن جامعه دارند/بنده معتقدم جوانانی که دارای دانش و تخصص کافی در حوزه امور شهری و مدیریتی هستند باید در این انتخابات نامزد شوند

ضرورت و حمایت جدی از جوانان برای حضور در مسئولیت های مهم سیاسی و مدیریتی کشور

(مروری کوتاه از نقش و فعالیت های جوانان در اوایل انقلاب)
جوانان در پیروزی رساندن انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی نقش اصلی و برجسته ای را بر عهده داشتند، حتی مسئولیت دادن به جوانان در دولت شهید رجایی به عنوان وزیر با میانگین سنی ۲۷ الی ۳۸ سال بوده است.

جوانان در هر جامعه‎ای نقش تعیین کننده‎ای در آینده آن جامعه دارند، در شرایط کنونی کشور تعداد قابل توجه ای جوانان فرهیخته، نخبه و متخصص در حوزه های مختلفی داریم، که باید شرایطی محیا شود و فرصت داده شود تا ورود پیدا کنند به مسئولیت های مهم سیاسی و مدیریتی کشور، این شرایط به دو روش قابل اجرا می باشد.
۱- دعوت به کار جوانان در پست های مهم سیاسی از طریق دولت به عنوان(وزیر، استاندار، فرماندار و …)
۲- ثبت نام در انتخابات های مختلف

حال با این سوال روبرو می شویم، چه اتفاقی افتاده است که در این مقطع از انقلاب، از جوانان در پست های مهم سیاسی و مدیریتی کشور استفاده نمی شود و صرفا به عنوان نیروی های عملیاتی به کارگیری می شوند، به نظر بنده پاسخ این سوال« اعتماد کردن بزرگان به قشر جوان» است. افراد تصمیم گیرنده و تصمیم ساز این نظام باید به جوانان اعتماد کنند و عزم جدی خود را برای حضور این قشر در عرصه های مدیریتی کشور محیا کنند.
«حضور فعال و موثر جوانان در فعالیت های انتخاباتی»
در انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به رد صلاحیت های گسترده چهره های شاخص اصلاح طلب در هر استانی، و قرار گرفتن نیروهای درجه سوم اصلاح طلب در لیست، در این شرایط جوانان نا امید نشدند و با حمایت و حضور فعالی که در صحنه انتخابات داشتند توانستند کاندیداهای لیست امید را روانه مجلس کنند.
«با توجه به نزدیک شدن انتخابات شوراها ، فرصت مهمی در پیش روی جوانان اصلاح طلب است.»
بنده معتقدم جوانانی که دارای دانش و تخصص کافی در حوزه امور شهری و مدیریتی هستند باید در این انتخابات نامزد شوند و قطعا پیروز خواهند شد. این پیروزی مستلزم حمایت بزرگان اصلاح طلب و قرار گرفتن جوانان در لیست شوراها است.
همانطور که اشاره کردم باید فرصتی داده شود به جوانان تا بتوانیم از دانش و تخصص آنها در سمت های مختلف مدیریتی استقاده کنیم.باید بپذیریم که جوانان در هر جامعه‎ای سرمایه اصلی آن جامعه‎ محسوب می شوند، نگذارید این سرمایه ها نا امید و نادیده گرفته شوند.

سیدمبین میرعرب
فعال سیاسی اصلاح طلب

بازدیدها: ۳۵

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " سیدمبین میرعرب فعال سیاسی اصلاح طلب؛ جوانان در هر جامعه‎ای نقش تعیین کننده‎ای در آینده آن جامعه دارند/بنده معتقدم جوانانی که دارای دانش و تخصص کافی در حوزه امور شهری و مدیریتی هستند باید در این انتخابات نامزد شوند " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... گفت:

    نظری ندارم فقط همه چیز برعکس میشه یه وقتایی

Go to TOP
logo-samandehi