تاریخ انتشار:۲۴ مرداد ۱۳۹۵در ۹:۱۲ ق٫ظ کد خبر:11248

صادرات و واردات ماهیانه بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال از گمرکات شهرستان میناب

کارگاه آموزشی آموزشی ویژه تجار ، بازرگانان و پیله وران با شرکت ۱۱۷ نفر در سالن بهورز میناب برگزار شد. سید احمد عدنانی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان میناب ، هدف از برگزاری این دوره را توسعه صادرات غیر نفتی و رویه صدور ...

۲۰۱۶-۰۸-۱۴ ۱۰٫۲۷٫۱۸

کارگاه آموزشی آموزشی ویژه تجار ، بازرگانان و پیله وران با شرکت ۱۱۷ نفر در سالن بهورز میناب برگزار شد.
سید احمد عدنانی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان میناب ، هدف از برگزاری این دوره را توسعه صادرات غیر نفتی و رویه صدور کارت بازرگانی و فعالیت تجار در گمرک بندر تیاب عنوان کرد و گفت : کلیه کسانی که تجارند و شغل آزاد دارند می توانند با مراجعه به اداره صنعت ، معدن و تجارت ، کارت بازرگانی صادرات و واردات دریافت کنند.
وی افزود : در سال گذشته پنج کارت بازرگانی صادر شده است و پیش بینی می شود تا پایان سال با توجه به درخواست متقاضیان ، ۲۰ کارت دیگر صادر شود.
عدنانی اظهار داشت : ۱۸۶ شناور فعال در دو گمرک بندر تیاب و بندر کرگان کار صادرات و واردات مایحتاج عمومی که بیشتر مواد غذایی می باشد را انجام می دهند .
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان میناب گفت : ماهیانه حدود هشت هزار تن به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیارد ریال ، اقلام ضروری با عنوان پیله وری ، ملوانی و یا مرزنشینی در شهرستان میناب صادرات و واردات انجام می شود.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP