تاریخ انتشار:۰۸ شهریور ۱۳۹۵در ۸:۰۵ ب٫ظ کد خبر:11477

رقابت ۵ هزار قاری قرآن در هرمزگان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت:رقابت ۵هزار قاری قرآن در سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم٬ صبح روز پنجشنبه۱۱ شهریور ماه در هرمزگان آغار خواهد شد. به گزارش مکران از بندرعباس،حجت الااسلام والمسلمین هاشمی افزود:ازاین تعداد شرکت کننده ۹۸ نفر ...

مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت:رقابت ۵هزار قاری قرآن در سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم٬ صبح روز پنجشنبه۱۱ شهریور ماه در هرمزگان آغار خواهد شد.
به گزارش مکران از بندرعباس،حجت الااسلام والمسلمین هاشمی افزود:ازاین تعداد شرکت کننده ۹۸ نفر خواهر و ۱۲۱ نفر برادر هستند که حائز رتبه اول تاسوم شده اند و جهت حضور در مسابقات قرآنی به بندرعباس خواهند آمد.
وی در ادامه سخنانش گفت:نفرات برتر هررشته درمسابقات جهت اعزام به مسابقات کشوری به محل برگزاری مسابقات کشوری که هزینه اعزامشان برعهده اوقاف می باشد اعزام خواهند شد.
حجت الاسلام هاشمی ادامه داد:باتوجه به اینکه متولی برگزاری این مسابقات اوقاف است لذا از داوران بین المللی از تهران دعوت شد تا درکنار داوران استانی این دوره ازمسابقات را داوری نمایند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان افزود:امسال سطح مسابقات٬ سنگین و نزدیک است که امید داریم بتوانیم رتبه کشوری کسب نماییم.
حجت الاسلام هاشمی ادامه داد:سازوکار برگزاری مسابقات هم تراز مسابقات کشوری می باشد و دارای بسیاری از استانداردهای سخت کشوری است.

انتهای پیام/
آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi