تاریخ انتشار:۲۱ شهریور ۱۳۹۵در ۶:۰۵ ق٫ظ کد خبر:11747

سازمان نظام پرستاری بندرعباس و توابع رتبه چهارم کشوری را کسب کرد

  رئیس هیئت مدیره سازمان نظام  پرستاری بندرعباس  ضمن بیان اینکه هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری بندرعباس و توابع رتبه چهارم را از بین یکصدو هیجده نظام پرستاری ثبت شده در وزارت بهداشت و درمان  در کشور کسب کرده است گفت :حمایت مسئولین استان و نماینده ...

 

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام  پرستاری بندرعباس  ضمن بیان اینکه هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری بندرعباس و توابع رتبه چهارم را از بین یکصدو هیجده نظام پرستاری ثبت شده در وزارت بهداشت و درمان  در کشور کسب کرده است گفت :حمایت مسئولین استان و نماینده های مجلس و ریاست بیمارستان  از سازمان نظام پرستاری در این راستا بسیار قابل تقدیر است.

به گزارش مکران از بندرعباس ، حمید رضا عزیزی افزود :نظام پرستاری یک سازمان مردم نهاد است که به جد  پیگیر امور و مسائل مرتبط با پرستاری می باشد.

این عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور همچنین از برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص راه اندازی باشگاه ویژه پرستاران و  ثبت تعاونی پرستاران و واگذاری سهام آن به پرستاران خبر داد و گفت: سازمان نظام پرستاری بندرعباس ۲ هزار نفر عضو دارد که باید برنامه ریزی های مناسب و در خور شان این قشر برای آنها انجام پذیرد .

دکتر حسنی آزاد  رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) نیزدر این رابطه گفت: درحال حاضر تعداد۳۶۰ نفر پرستار در این مجموعه مشغول به خدمت می باشند و با توجه به این که درصد بالایی از کارکنان این مجتمع پرستار می باشد لازم است برنامه ریزی های مناسب برای آنها انجام پذیرد.

وی افزود: هم اکنون دغدغه کارکنان و پرستاران  به روز شدن مطالبات غیر جاری می باشد که ریاست دانشگاه علوم پزشکی نیز پرداخت مطالبات  بیمارستان و پرسنل  را در اولویت گذاشته اند و امیدوارم که مطالبات به زودی تسویه و تا حد امکان به روز گردد.

دکتر حسنی آزاد در خصوص حجم بالای کار پرسنل پرستاری نیز گفت: در حال حاضر با وجود اضافه شدن نیروها ی جدید بدلیل اشغال تخت بالای ۹۰ درصد  همچنان پرسنل با حجم بالای کار مواجه می باشد  زیرا این بیمارستان تنها بیمارستان جنرال و همچنین مرکز ترومای استان هرمزگان است که پذیرای بیماران از اقصی نقاط استان می باشد .

انتهای پیام /

آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP