تاریخ انتشار:۱۹ آذر ۱۳۹۵در ۹:۱۲ ب٫ظ کد خبر:13442

بازدید دکتر حمزه و فرماندار منوجان از طرحهای ناتمام روستایی در منوجان

به گزارش مکران از منوجان صبح امروز دکتر احمد حمزه و هیأت همراه با حضور فرماندار و برخی از مسئولین منوجان، از دو روستای این شهرستان بازدید بعمل آوردند. نماینده پنج شهرستان جنوبی از ساخت مدرسه ای سه کلاسه با اعتبار ۳۹۰ میلیون تومان با مشارکت ...

به گزارش مکران از منوجان صبح امروز دکتر احمد حمزه و هیأت همراه با حضور فرماندار و برخی از مسئولین منوجان، از دو روستای این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

نماینده پنج شهرستان جنوبی از ساخت مدرسه ای سه کلاسه با اعتبار ۳۹۰ میلیون تومان با مشارکت بنیاد مستضعفان و مردم در روستای خسروآباد و ساخت مرکز بهداشت و درمان روستای تجدانو بازدید بعمل آورد.

در این بازدید نماینده پنج شهرستان در بین مردم حاضر و از نزدیک در مورد مشکلات مردم این روستا ها گفتگو کرد که عمده ترین مشکلات روستای خسروآباد، عدم درمانگاه و مسافت زیاد تا مرکز شهر و عدم غسالخانه بود، و همچنین بالا بودن و سنگینی قبوض آب و برق از مشکلات مشترک دو روستا بود.

دکتر احمد حمزه در جواب مشکلات مردم گفت: اراضی ساخت مرکز بهداشت و درمانی روستای خسروآباد مشخص و مجوزهای لازم دریافت شده است که به محض اختصاص اعتبار شروع به ساخت خواهد شد تا بخشی از مشکلات بهداشتی،درمانی مردم این روستا حل شود.

حمزه ادامه داد: ساخت غسالخانه باید از اعتبارات شورا و دهیاری ها صورت گیرد که دهیار این روستا اقدامات لازم را جهت دریافت مجوز ساخت غسالخانه انجام دهد و فرماندار نیز در ساخت آن همکاری نماید.

ایشان در خصوص قبوض آب و برق دو روستا افزود: در خصوص قبوض برق با پیگیری های صورت گرفته در آینده نزدیک تعرفه برق در شهرستان کاهش می یابد.

وی اظهار داشت: در خصوص قبوض آب هیچ تغییری صورت نمی گیرید و باید مصرف آب مدیریت شود چرا که کمبود آب بحران اصلی کشور است و مردم ما باید در مصرف آن تلاش مضاعف کنند و فرهنگ مدیریت آب را به فرزندان خود که تشکیل دهنده نسل آینده کشور هستند، انتقال دهند.

همچنین نماینده مردم جنوب استان از روند پیشرفت ساخت مرکز بهداشت و درمان روستای تجدانو بازدید بعمل آورد که در این بازدید رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابراز کرد: ساخت این پروژه از اردیبهشت امسال با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان آغاز شده است.

بیانی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی این ساختمان افزود: متراژ این پروژه ۳۰۰ متر مربع با دو خانه پزشک هر کدام ۸۲ و نیم متر مربع تا پایان سال ۹۶ به اتمام خواهد رسید.

در این میان مرتضی بیانی مقدم اشاره ای به کمبود فضای بیمارستان و حجم زیاد مریضان کرد که احمد حمزه جهت ساخت اورژانس و کلینیک مجزا قول مساعد داد.

یادآور می شود نماینده مردم جنوب به همراه فرماندار منوجان و هیات همراه از ساخت آسفالت منوجان به هشتبندی ( هرمزگان) که به طول هفت کیلومتر هفتصد متر بود بازدید نمودند.

در پایان جهت خواندن نماز جمعه در مسجد جامع این شهرستان گرد هم آمدند.

انتهای پیام /….

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi