تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۵در ۱۱:۴۶ ب٫ظ کد خبر:14456

اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برای ارائه خدمات در ایام عید نوروز

دکتر محمدمهران امینی فرد معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در جلسه هماهنگی روسای اورژانس و بیمارستانهای تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بر آمادگی همه جانبه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در ایام نوروز تاکید کرد وی در ادامه گفت:۴۴پایگاه اورژانس بهمراه۵۲دستگاه آمبولانس و همچنین ۴بیمارستان ...

دکتر محمدمهران امینی فرد معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در جلسه هماهنگی روسای اورژانس و بیمارستانهای تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بر آمادگی همه جانبه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در ایام نوروز تاکید کرد

وی در ادامه گفت:۴۴پایگاه اورژانس بهمراه۵۲دستگاه آمبولانس و همچنین ۴بیمارستان خدمات درمانی موردنظر و موردنیاز مسافرین نوروزی و بیماران نیازمند را ارائه خواهند داد.
در این جلسه پس از بررسی کامل  نحوه ارائه خدمات درمانی در ایام نوروز و بمنظور رفع دغدغه مسافرین محترم نوروزی و شهروندان محترم در ایام نوروز ۸ایستگاه سلامت نوروزی جهت استقرار آمبولانس اورژانس۱۱۵و ارائه خدمات فوریتهای پزشکی در مسیرهای مواصلاتی و ورودی شهرهای تحت پوشش مصوب و جهت اجرا به مسئولین مربوطه ابلاغ گردید.

وی همچنین بر افزایش بازرسی های نظارت بر درمان دانشکده از مراکز بهداشتی درمانی تاکید کرد و از نظارتهای شبانه روزی کارشناسان نظارت بر درمان بمنظور کنترل ارائه کمی و کیفی خدمات درمانی خبر داد.

دکتر امینی فرد همچنین به روسای بیمارستانها در خصوص آمادگی بیش از پیش جهت مواجهه احتمالی با حجم بالای بیماران مراجعه کننده و پذیرش مجروحین و مصدومین حوادث ترافیکی و همچنین آمادگی کادر پزشکان،پرستاران و پیراپزشکان تاکید ویژه کرد.
ایشان در انتها به شهروندان محترم و مسافرین نوروزی تاکید کردند به هنگام بروز تصادفات و سوانح شماره تلفن۱۱۵را بخاطر داشته باشند و ضمن حفظ خونسردی در حوادث مراتب را به نزدیکترین پایگاه اورژانس اطلاع دهند تا از خدمات رایگان اورژانس ۱۱۵بهره مند شوند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP