تاریخ انتشار:۰۵ شهریور ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:1671

امام جمعه کهنوج: مثلث توسعه مورد حمایت ائمه جمعه است

امام جمعه کهنوج: مثلث توسعه مورد حمایت ائمه جمعه است پایگاه خبری شوباد نیوز به نقل از - ایرنا - امام جمعه کهنوج با اشاره به ایده استاندار کرمان در زمینه مثلث توسعه اقتصادی گفت: مثلث توسعه، طرح بسیار خوبی است که در توسعه استان موثر ...

امام جمعه کهنوج: مثلث توسعه مورد حمایت ائمه جمعه است

پایگاه خبری شوباد نیوز به نقل از – ایرنا – امام جمعه کهنوج با اشاره به ایده استاندار کرمان در زمینه مثلث توسعه اقتصادی گفت: مثلث توسعه، طرح بسیار خوبی است که در توسعه استان موثر است و مورد حمایت ائمه جمعه قرار دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اکبر افشارمنش عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری جنوب کرمان که با حضور وزیر کشور، استاندار، نمایندگان مجلس و جمعی از مسوولان استانی و محلی در جیرفت برگزار شد افزود: ایجاد اشتغال و امنیت پایدار و انجام فعالیت های فرهنگی از اولویت های جنوب کرمان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۸۴ در سفر به شهرستان جیرفت سه مشکل عمده برای این منطقه بیان کردند که هنوز پا برجاست.

وی بیان کرد: ایشان در آن سفر بر ایجاد اشتغال، توسعه امنیت پایدار و فعالیت فرهنگی تاکید داشتند که در زمنیه فعالیت های فرهنگی وجود پنج حوزه علمیه برادران، دو حوزه علمیه خواهران، دو حوزه علمیه اهل تسنن و اقامه نماز جمعه در ۱۰ منطقه جنوب زمینه را برای انجام این فعالیت های فرهنگی فراهم کرده است.

حجت الاسلام افشارمنش تصریح کرد: برای رفع محرومیت های فرهنگی تقویت حوزه های علمیه لازم و اثرگذار است.

امام جمعه کهنوج گفت: معرفی فرهنگ جنوب کرمان از خواسته های مردم است و باید سهمی به این منطقه از برنامه های صدا و سیما اختصاص داده شود.

وی ادامه داد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص انجام کار فرهنگی در جنوب کرمان نیاز است برای توسعه این فعالیت ها در کنار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادارات کل اوقاف و آموزش و پرورش راه اندازی شود.

وی گفت: از هم اکنون باید به فکر کشاورزان نخلدار باشیم تا با بحران مشابه گوجه فرنگی روبرو نشویم.ک/۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi